Chalupa Čierna LehotaOkres: Bánovce nad Bebravou 030719
Obec: Čierna Lehota        
Vybavenie: el. energia, studňa       
Nehnuteľnosť: chalupa s hospodárskou budovou     Mapa
Počet izieb: 1 + kuchyňa    
Celková rozloha pozemku: 1.247 m2

Cena: 35.000 EUR - predané     Mám záujem

Popis 
 
Poloha: chalupa s vysporiadaným pozemkom sa nachádza v príjemnom prostredí podhorskej obce Čierna Lehota, využívanej z veľkej časti chalupármi na trávenie voľného času. Obec je koncovou dedinkou obklopenou Strážovskými vrchmi. Samotná chalupa je situovaná na prevažne rovinatom pozemku, za ktorým tečie miestny potôčik. Pozemok je pod lesom a je z neho dobrá dostupnosť ku centru obce, autobusovej zastávke....
Opis: Chalupa je pôvodnou prízemnou stavbou. Je nepodpivničená, s jedným obytným podlažím a voľným podkrovím. Jej obytné podlažie so vstupom z dvora je tvorené zádverím s komorou ( priestor využiteľný pre kúpeľňu ), izbou v zadnej časti domu a kuchyňou s dobovou pecou. Pri pozemku je k dispozícii samostatne stojaca hospodárska budova využívaná prevažne ako sklad. Samotná chalupa je postavená z pálenej tehly, s betónovými podlahami ( v časti zádveria prekryté pôvodnou keramickou dlažbou, inak linoleom ). Nachádza sa v pôvodnom, zachovalom stave, pričom jej interiér bude vyžadovať renováciu. Vykurovanie bolo zabezpečené lokálnymi vykurovacími telesami na tuhé palivo ( pec v kuchyni ). Teplá voda, kúpeľňa ani toaleta v súčasnosti nieje k dispozícii. Chalupa je pripojená na el. energiu 220/380 V, voda je k dispozícii z vlastnej studne ( obec nieje vybavená vodovodom, obyvatelia čerpajú vodu z vlastných studní ). Celková rozloha pozemku je 1247m2..

Stav budovy:
pôvodný stav, interiér vyžaduje rekonštrukciu.
Materiál stavby:
 pálená tehla .
Podlahy:
betón + dlažba ( zádverie ), linoleum.
Okná:
 - drevené dvojité.
Strecha:
sedlová, škridla pálená
Vykurovanie:
lokálne - tuhé palivo ( pec v kuchyni )
Teplá voda: -.

El. energia:
230 V.
Voda:
vlastná studňa ( obec nemá vodovod ).V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :