KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 010518 

Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. 5 Apríla ( Sever ) 
Mapa Vybavenie: -
Poschodie: 2  
Počet izieb: 1 
Celková plocha: 36 m2
Cena: 250 EUR/mesiac vrátane energií - prenajaté    Mám záujem

PopisPoloha: 1 izb. byt sa nachádza v príjemnom prostredí ulice 5 Apríla ( sídlisko SEVER), na tichej strane ( mimo hlavnej cesty ) menšieho činžiaku neďaleko termálneho kúpaliska. Lokalita má dobrú dostupnosť ku centru mesta. Samotný byt je situovaný na druhom poschodí a jedná sa o vnútorný byt.
Opis:
byt pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej kuchyne, samostatnej izby a kúpeľne s WC. Byt je vybavený plastovými oknami, má zrekonštruované murované jadro so sprchovacím kútom, položenú plávajúcu podlahu v kuchyni, dlažbu v chodbe. Podlahu v izbe tvoria drevené parkety. Byt je čiastočne zariadený. Celková rozloha bytu je 36 m2. Vchod do činžiaku je chránený elektronickým vrátnikom. Parkovanie je možné na parkoviskách pri činžiaku.

Rekonštrukcia:  plastové okná, zrekonštruované murované jadro so sprchovacím kútom, plávajúca podlaha v kuchyni, dlažba v chodbe.
Činžiak:  zrenovované vchody
Káblová TV: áno
Internet: možnosť zabezpečiť
Kúrenie: ústredné
Správca: Bytové družstvo
Vybavenie: posteľ, kuchynská linka s plynovým sporákom, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :