Rodinný dom Horné NašticeOkres: Bánovce nad Bebravou 020318
Obec: Horné Naštice      
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, studňa, garáž         
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 3    
Celková rozloha pozemku: 694 m2

Cena: 70.000 EUR - predané   Mám záujem

Popis 
 
Poloha: 3 izb. prízemný rodinný dom s garážou, letnou kuchyňou sa nachádza vo vyhľadávanej obci Horné Naštice, v tesnej blízkosti Bánoviec nad Bebravou. V obci je k dispozícii materská škola, obchody... Samotný dom je situovaný na rovinatom, slnečnom, ohradenom pozemku s veľmi dobrým prístupom ku centru obce v tichej vedľajšej ulici s príjemným výhľadom na okolitú prírodu.
Opis: samotný rodinný dom je jednopodlažný, nepodpivničený s voľným podkrovím dostupným po vnútornom drevenom schodisku ( komora ). Prízemné - obytné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby, centrálnej chodby, troch samostatných izieb, veľkej kuchyne, kúpeľne s WC a dvoch komôr ( jednu je možné využiť na rozšírenie izby ). Dom je postavený z pálenej tehly, s betónovými podlahami prekrytými keramickou dlažbou v chodbách a kúpeľni, v izbách je drevená palubovka. Je vykurovaný lokálnymi telesami plynovými, teplá voda je pripravovaná v samostatnom elektrickom bojleri. Je napojený na el. energiu 220/380 V, verejný vodovod a plyn, k dispozícii je kopaná studňa a prípojka na kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza samostatná budova s priestrannou garážou, letnou kuchynkou a dvoma skladmi. Za ňou je k dispozícii slnečná záhrada. Medzi domom a garážou je udržiavaná voľnočasová plocha s vonkajším krbom Dom sa nachádza v pôvodnom - zachovalom stave so zrekonštruovanou kúpeľňou a stojí na priestrannom pozemku o celkovej rozlohe 694 m2. 

Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, obchod, škôlka.
Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: pôvodný, zrekonštruovaná kúpeľňa.
Materiál stavby: pálená tehla.
Podlahy: betón + dlažba ( chodba a jadro ), drevená palubovka.
Okná: drevené - dvojité.
Vykurovanie: plyn, lokálne vykurovacie telesá.
Teplá voda: elektrický bojler.
El. energia: 230 / 400 V.
Voda: obecný vodovod.
Odpad: k dispozícii obecná kanalizácia ( predpríprava ).

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :