Rodinný dom NedašovceOkres: Bánovce nad Bebravou 013215
Obec: Nedašovce
Lokalita: Nedašovce
Vybavenie: el. energia, studňa, hosp. budova, vodovod a plyn pred pozemkom 
Nehnuteľnosť: rodinný dom
Počet izieb: 6
Celková rozloha pozemku: 4445 m2

Cena: 49.200 EUR 

PopisPoloha: dvojpodlažný rodinný dom s dvomi samostatnými bytmi a rozsiahlym pozemkom  sa nachádza v obci Nedašovce, vzdialenej cca 10 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný pri centre obce, v blízkosti sa nachádza obchod,  obecný úrad a pošta. Záhrada je  v zadnej časti domu ( v intraviláne obce ) a je orientovaná na tichú a slnečnú stranu poskytujúcu dostatok súkromia ( susedí so záhradami okolitých domov ). Z obce je veľmi dobrý prístup na obe hlavné cesty spájajúce Bánovce nad Bebravou s Prievidzou a Topoľčanmi .
Opis: samotný rodinný dom je dvojpodlažný s voľným podkrovím ktoré je možné prípadne využiť na dobudovanie podkrovných izieb. Obytné podlažie tvorí na prízemí vstupná predsieň, dve priestranné izby, kuchyňa a komora. Poschodie pozostáva zo vstupnej predsiene, štyroch  izieb, kuchyne a komory. Obe poschodia sú spojené schodiskom, byty majú každý svoj samostatný vstup a oddelené merače el. energie. Ku domu patrí aj menšia hospodárska budova v zadnej časti parcely. Dom je napojený na el. energiu 220/380V, vodu z vlastnej stude -  s možnosťou napojenia na verejný vodovod a plyn ktorý sa nachádza pred domom. Kúrenie je ústredné vyhrievané kotlom na tuhé palivo - na poschodí, prízemie je vykurované lokálnymi vykurovacími telesami elektrickými. Dom je postavený z pálenej tehly so sedlovou strechou s krytinou tvorenou pálenou škridlou.  Celková rozloha pozemku je 4445  m2, jeho poloha pri centre obce, možnosť sietí a veľkosť dáva možnosť zváženia jeho ďalšieho rozčlenenia a následného využitia.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :