Rodinný dom LibichavaOkres: Bánovce nad Bebravou 023314
Obec: Libichava
Vybavenie: el. energia, vodovod, dvojgaráž, studňa, solárne články, kamerový systém
Nehnuteľnosť: novostavba RD  Mapa
Počet izieb: 4+2
Celková rozloha pozemku: 3357 m2

Cena: 380.000 EUR

PopisPoloha: ponúkame na predaj exkluzívnu, moderne riešenú novostavbu rodinného domu. Nachádza sa v tichom a príjemnom prostredí  obce Libichava, vzdialenej cca 15 km od Bánoviec nad Bebravou ( 16 km  od Topoľčian ). Novostavba je situovaná na slnečnom - mierne svahovitom pozemku, vo vedľajšej ulici s príjazdom asfaltovou cestou. Pred domom sa nachádza vydláždená plocha na parkovanie, zasahujúca až ku terase a okrasná záhrada. V zadnej časti domu je veľký zatrávnený pozemok s voliérou pre chov kačíc s jazierkom, voliéra pre holuby a drevená obývateľná chatka. Pozemok je uzatvorený vysokým dreveným oplotením.
Opis: samotný rodinný dom je dvojpodlažný s podkrovím. Obytné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene so vstavanými skriňami, veľkej haly ( obývačka s krbom, kuchyňa ) so vstupom  na balkón a terasu, štyroch samostatných izieb ( spálňa rodičov s vlastnou kúpeľňou ), dvoch kúpeľní,  WC, komory a šatníka. Suterén tvorí veľká garáž pre dve autá, plne vybavená letná kuchyňa, práčovňa, kotolňa, posilňovňa, izba a vnútorné schodisko s nerezovým zábradlím. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly Wienerberger zateplenej 10 cm polystyrénom. Strecha je valbová so strešnou krytinou od spoločnosti Bramac. Okná sú plastové s izolačným trojsklom, podlahy z veľkoformátovej dlažby - v izbách plávajúce podlahy. Dom je vybavený prípojkou el. energie 220 / 380 V a vodovodu. K dispozícii je vlastná studňa z ktorej voda je používaná do okruhu kúpeľní a toaliet. Je vykurovaný ústredným kúrením podlahovým s automatickým kotlom na peletky. Teplá voda je dokurovaná solárnym systémom.  Odpad je zvedený do vlastného septiku. K vybaveniu patrí kamerový systém s dvojtýždňovým archívom. Dom je moderne riešený ( s balkónom a veľkou terasou dostupnou z kuchyne ) s nadštandardným vybavením a zariadením interiéru, projektovaný s ohľadom na jeho  čo najnižšiu energetickú náročnosť. Nadštandardná je aj veľkosť  kompletne ohradeného pozemku,  ktorého celková rozloha je 3357  m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :

</p</