Rodinný dom Bánovce nad BebravouOkres: Bánovce nad Bebravou 021014
Obec: Bánovce nad Bebravou
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, kanalizácia
Nehnuteľnosť: dom Mapa
Počet izieb: 6
Celková rozloha pozemku: 2877 m2

Cena: 226.000 EUR

PopisPoloha: rodinný dom s veľkým pozemkom sa nachádza neďaleko centra mesta, pri križovatke ulíc, vo vyhľadávanej časti mesta - sídlisko STRED. Má veľmi dobrú dostupnosť ku centru mesta, rozľahlý pozemok, čo dáva predpoklady okrem možnosti jeho komerčného využitia, aj na prípadnú ďalšiu výstavbu. Je situovaný v susedstve rodinných domov s veľkou záhradou  poskytujúcou dostatok súkromia v zadnej časti domu.
Opis: rodinný dom je jednopodlažný,  s dvoma samostatnými časťami a neobytným podkrovím. Prízemné - obytné podlažie pozostáva z centrálnej vstupnej chodby, komory, toalety, kúpeľne, kuchyne a dvoch izieb. Druhá časť so samostatným vstupom pozostáva z chodby a štyroch izieb. Dom bol postavený z pálenej tehly s betónovými podlahami, prekrytými zväčša linoleom. Je napojený na el. energiu, vodovod a  plyn. Vykurovaný je lokálnymi vykurovacími telesami plynovými. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy - s možnosťou napojenia na verejnú kanalizáciu. Teplá voda je ohrievaná v elektrickom bojleri. V záhrade je k dispozícii staršia hospodárska budova použiteľná a dve samostatné garáže. Celková rozloha pozemku je 2877 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :

</p</