Dom v obci Horné NašticeOkres: Bánovce nad Bebravou 020814
Obec: Horné Naštice
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, kombinované kúrenie, krb, sauna, terasa, parkovanie, práčovňa, dielňa, dve kúpeľne, kompletné podpivničený ...
Nehnuteľnosť: novostavba rodinného domu Mapa
Počet izieb: 4
Celková rozloha pozemku: 412 m2
- Nové fotografie, dokončený interiér
Cena: 147.000 EUR - vrátane pozemku, zariadenia, plne funkčný dokončený dom vrátane exteriéru

PopisPoloha: novostavba 4 izb. dvojpodlažného, kompletne podpivničeného rodinného domu sa nachádza vo vyhľadávanej  obci Horné Naštice, v tesnej blízkosti Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný vo vedľajšej uličke - s veľmi dobrým prístupom ku hlavnej ceste, v zástavbe rodinných domov.  Samotný pozemok je rovinatý. Záhrada, okná v izbách a balkón sú orientované na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: rodinný dom je riešený ako kompletne podpivničený, s dvomi obytnými podlažiami ( horné podkrovné ) s ohľadom na jeho nízku energetickú náročnosť a kompletné vybavenie. Prízemné podlažie je vyvýšené a pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby so schodiskom, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou, kuchyne so špajzou a veľkým jedálenským kútom s výhľadom do ulice, veľkej obývačky s balkónom dostupným cez veľké francúzske okná a s krbom. Na druhom podlaží sú tri samostatné izby / jedna so šatníkom / a druhá - rodinná kúpeľňa. Pivničná časť pozostáva z miestnosti využiteľnej ako dielna, skladu, schodiska a práčovne. Rodinný dom sa v súčasnosti nachádza v štádiu zastrešenej, uzavretej a zateplenej hrubej stavby vybavenej oknami a rozvodmi jednotlivých energií pričom odovzdávať sa bude kompletne dokončená, plne funkčná, omietnutá stavba vrátane dokončeného interiéru -  interiérových dverí, stien vymaľovaných na bielo, plávajúcich podláh v izbách, plne funkčným kúrením ... Dom je vybavený  prípojkami plynu, vody a el. energie. Odpad bude zvedený do vlastnej žumpy. Vykurovanie bude ústredné radiátorové, kombinované s kondenzačným plynovým kotlom a predprípravou na kotol pre tuhé palivo. K jeho výbave patrí aj spomenutý krb s teplovzdušným rozvodom. Rodinný dom je kompletne zateplený s predprípravou pre satelit, pevnú linku, s rozvodom pre TV a internet, elektronickým vrátnikom. Dom je postavený z kvádre, s betónovými podlahami, krytinu tvorí pálená škridla Mediteram. Samotný pozemok má rozlohu 412 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :

</p</