Chalupa v obci RybanyOkres: Bánovce nad Bebravou 022513
Obec: Rybany
Vybavenie: el. energia, plyn, studňa
Nehnuteľnosť: dve samostatné chalupy Mapa
Počet izieb: 3 + 3 
Celková rozloha pozemku: 547 m2

Cena: 41.000 EUR - možná zámena za dvojizbový byt

PopisPoloha: chalupy sa nachádzajú v obci Rybany vzdialenej cca. 7 km od Bánoviec nad Bebravou. Sú situované vo vedľajšej uličke s veľmi dobrým prístupom ku hlavnej ceste a centru obce. Okná v izbách a kuchyni majú orientované na slnečnú južnú stranu. Pozemok je ohradený a rovinatý.
Opis: na pozemku sa nachádzajú dve samostatné chalupy a letná kuchyňa. Prvá chalupa pozostáva zo vstupnej predsiene, kuchyne, troch izieb a kúpeľne s toaletou. Prešla rekonštrukciou počas ktorej bola vymenená el. inštalácia, nová  kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, renovované okná, kuchyňa pripravená na osadenie kuchynskej linky a položené plávajúce podlahy. Vykurovaná je lokálnymi vykurovacími telesami plynovými. Teplá voda je nahrievaná v elektrickom bojleri. Druhú chalupu tvorí vstupná chodba, tri izby a komora. K nej je k dispozícii samostatná letná kuchyňa s kúpeľňou a toaletou. Obe sú napojené na el. energiu, vodovod a plyn. Vodu je možné čerpať aj zo studne na pozemku. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Chalupy sú postavené z pálenej tehly a kvádre s betónovými podlahami. Celková rozloha vysporiadaného pozemku je 547 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria :