Chalupa Krásna VesOkres: Bánovce nad Bebravou 012920
Obec: Krásna Ves       
Vybavenie: el. energia, vodovod, hospodárska budova       
Nehnuteľnosť: rodinný dom       Mapa
Počet izieb: 2     
Celková rozloha pozemku: 1899 m2 

Cena: 20.000 EUR      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: chalupa so záhradou sa nachádza v príjemnom podhorskom prostredí obce Krásna Ves, vzdialenej cca 15 km od Bánoviec nad Bebravou ( približne 15 km je aj do Trenčianskych Teplíc ). Je situovaná na slnečnom a rovinatom pozemku - so spoločným prístupom a nádvorím so susediacimi stavbami, a s dobrým prístupom ku hlavnej ceste a centru obce. Susediace stavby sú tvorené veľmi málo užívanou chalupou v prednej časti pozemku a hospodárskou budovou v zadnej časti zástavby s ktorými má spoločnú stenu. Za domom je k dispozícii záhrada s ovocnými drevinami.
Opis: chalupa je prízemná, nepodpivničená, s neobytným podkrovím. Bola postavená z kombinácie nepálenej a pálenej tehly, s betónovými podlahami prekrytými dlažbou ( jadro, predsieň ), drevenou palubovkou v izbe, v kuchyni a druhej izbe drevená podlaha. Obytné podlažie tvorí vstupná predsieň, dve samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa a komora. V zadnej časti sa nachádzajú dve miestnosti so samostatnými vstupmi využívané ako sklady. Je vykurovaná lokálnym vykurovacím telesom na tuhé palivo v kuchyni, k dispozícii je však aj pôvodné ústredné kúrenie radiátorové. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom el. bojleri v kúpeľni. Chalupa je napojená na el. energiu 220/380 V a vodovod ( obec je plynofikovaná ). K dispozícii je čiastočne ohradená záhrada v tichej, zadnej časti pozemku. Samotná chalupa sa nachádza v pôvodnom, zachovalom stave. Stojí na pozemku o celkovej rozlohe 1899,5 m2 ( vrátane podielov na spoločnom nádvorí ).


Kúrenie: lokálne, tuhé palivo + pôvodné ústredné kúrenie ( v súčasnosti nevyužívané ) 
Elektrika: 220 V/380 V
Vodovod: áno
Plyn: pred pozemkom
Odpad: -.
Parkovanie: možnosť dobudovania
Materiál stavby: pálená a nepálená tehla. 
Strecha: sedlová, betónová škridla
Energetický certifikát: nemá.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :