Rodinný dom OzorovceOkres: Bánovce nad Bebravou 012820
Obec: Bánovce - časť Horné Ozorovce       
Vybavenie: el. energia, vodovod, kanalizácia, terasa       
Nehnuteľnosť: rodinný dom       Mapa
Počet izieb: 4     
Celková rozloha pozemku: 899 m2 

Cena: 175.000 EUR      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: novostavba moderného, kompletne zatepleného 4 izb. nízkoenergetického bungalovou sa bude nachádzať v Bánovciach nad Bebr, časť Horné Ozorovce. Je situovaný v novej, vedľajšej, tichej ulici s dobrým prístupom ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza, ako aj samotnému mestu. Vedľajšia cesta poskytuje súkromie a príjemné prostredie v uzatvorenom areály, mimo frekventovaných komunikácií.
Opis: samotný rodinný dom je projektovaný ako prízemný, s ohľadom na čo najniššiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie. V zadnej časti rodinného domu je plánovaná terasa dostupné cez veľké francúzske okná z priestrannej obývačky. Parkovanie je možné zabezpečiť spevnenou plochou priamo pri dome ( možnosť prestrešenia ). Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby s priestorom na šatníkovú skriňu, troch samostatných izieb, veľkej rodinnej kúpeľne, samostatného WC, technickej miestnosti, rozmernej haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou. Dom bude murovaný ( Porfix ), s betónovými podlahami. Strešnú krytinu bude tvoriť škridla značky Bramac - okná sú plánované plastové s izolačným trojsklom ( Salamander ). Dom bude kompletne zateplený ( hrúbka 200 mm ) a vykurovaný moderným elektrickým podlahovým kúrením. Teplú vodu zabezpečí el. bojler. K dispozícii je el. energia, vodovod. Odpad bude zvedený do kanalizácie. Dom bude odovzdávaný dokončený a plne funkčný. V cene je zahrnuté dokončenie interiéru do štádia holodomu - kompletná elektroinštalácia / vodoinštalácia / vrátane zásuviek a vypínačov, steny vymaľované na bielo, vonkajšie zateplenie s fasádou. Dom bude stáť na pozemku o rozlohe cca 899 m2. V cene je aj podiel na novej komunikácii k pozemku ( povrch - zámková dlažba ).

Vybavenie: holodom - kompletné zateplenie, fasáda s možnosťou výberu farby, vymaľované steny na bielo, osadené vypínače a zásuvky, plne funkčné podlahové elektrické kúrenie ...
Kúrenie: podlahové, elektrické
Elektrika: 220 V
Vodovod: áno
Plyn: nie
Odpad: kanalizácia
Parkovanie: možnosť dobudovania
Materiál stavby: Porfix - kváder, betónové podlahy, strešná krytina -Bramac pálená škridla, zateplenie obvod. plášťa 20 cm polystyrén, zateplenie stropu - 30 cm minerálne vlna
Energetický certifikát: po dokončení A.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :