Rodinný dom UhrovecOkres: Bánovce nad Bebravou 020719
Obec: Uhrovec        
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn        
Nehnuteľnosť: novostavba    Mapa
Počet izieb: 3 + kuchyňa s obývačkou    
Celková rozloha pozemku: 613 m2

Cena: 135.000 EUR     Mám záujem

Popis 
 
Poloha: novostavba takmer dokončeného 4 izbového, nízkoenergetického bungalovou sa nachádza vo vyhľadávanej  podhorskej obci Uhrovec. Je situovaná vo vedľajšej súkromnej ulici, mimo hlavnej cesty. V obci je k dispozícii materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, lekáreň, multifunkčné ihrisko, obchody, reštaurácia ... Samotný dom je postavený na rovinatom, slnečnom pozemku s veľmi dobrým prístupom ku centru obce, v tichej vedľajšej ulici budovanej pre novopostavené rodinné domy. .
Opis: samotný rodinný dom je prízemný a projektovaný s ohľadom na čo najnižšiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie. Pozemok je obdĺžnikového tvaru s možnosťou umiestnenia parkovania. Jeho obytné, prízemné podlažie pozostáva zo zádveria,  chodby, troch samostatných izieb, kúpeľne, samostatného WC, a haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou. Dom je postavaný z kvádre s betónovými podlahami. Strešnú krytinu tvorí škridla značky Bramac - okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dom je kompletne zateplený a vykurovanie je zabezpečené moderným a úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). K dispozícii je el. energia, vodovod, plyn ( prípojky na pozemku ). Odpad je zvedený do prefabrikovanej žumpy.  Dom je takmer dokončený, chýba položiť podlahy a interiérové dvere, obložiť a namontovať sanitu v kúpeľni a WC, osadiť kuchynskú linku, žumpu a vonkajšia fasáda. Dom  stojí na pozemku o celkovej rozlohe  613  m2.

Stav budovy:
chýba položiť podlahy a interiérové dvere, obložiť a namontovať sanitu v kúpeľni a WC, osadiť kuchynskú linku, žumpu a vonkajšia fasáda..
Materiál stavby:
kváder .
Podlahy:
betón.
Okná:
plastové, farba antracitová- izolačné trojsklo.
Strecha:
valbová, škridla Bramac.
Vykurovanie:
podlahové s plynovým kondenzačným kotlom.
Teplá voda:
súbežne s UK.
El. energia:
230 V.
Voda:
vodovod.
Plyn: áno.
Energetický certifikát: A.V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :