Rodinný dom VlčkovoOkres: Bánovce nad Bebravou 011220
Obec: Dežerice časť Vlčkovo       
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, garáž       
Nehnuteľnosť: rodinný dom       Mapa
Počet izieb: 4     
Celková rozloha pozemku: 468 m2 

Cena: 141.000 EUR      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: novostavba 4 izb. nízkoenergetického bungalovou sa nachádza v obci Dežerice vzdialenej len 4 km od Bánoviec nad Bebr. Areál je situovaný v novej, vedľajšej, tichej ulici s veľmi dobrým prístupom do centra obce a ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza. Vedľajšia cesta poskytne obyvateľom súkromie a bezpečie, a poloha ľahký a rýchly prístup k okresnému mestu. Z pozemku je pekný výhľad na obec a okolie.
Opis: samotný rodinný dom je projektovaný ako prízemný s ohľadom na čo najniššiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie. V zadnej časti rodinného domu je možné umiestniť terasu dostupnú cez veľké francúzske okná z obývačky. Parkovanie je zabezpečené na spevnenej ploche priamo pri dome ( možnosť prestrešenia ). Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb, kúpeľne, samostatného WC, technickej miestnosti, haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou. Dom je stavaný z pálenej tehly s betónovými podlahami. Strešnú krytinu bude tvoriť škridla značky Mediteran - okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dom bude kompletne zateplený a vykurovaný moderným a úsporným kondenzačným kotlom s podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody ). K dispozícii je el. energia, vodovod a plyn. Odpad bude zvedený do vlastnej žumpy. Dom bude odovzdávaný dokončený a plne funkčný. V cene sú zahrnuté aj interiérové dvere, kompletná elektroinštalácia / vodoinštalácia / vrátane zásuviek a vypínačov, plávajúce podlahy, steny vymaľované na bielo. Dom bude stáť na pozemku o rozlohe cca 468 m2, pričom k dispozícii bude ešte parcela o rozlohe 60 m2..

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: novostavba.
Materiál stavby: tehla, betónové podlahy, strešná krytina - pálená škridla, zateplenie obvod. plášťa 20 cm polystyrén, zateplenie stropu - 30 cm minerálna vlna.
Podlahy: betónové, plávajúca podlaha.
Okná: plastové, izolačné trojsklo.
Vykurovanie: podlahové, kondenzačný kotol.
Teplá voda: kondenzačný kotol.
Pírípojky: el. enegia, vodovod, plyn.
Odpad: prefabrikovaná žumpa.
Energetický certifikát: po dokončení A.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :