Rodinný dom Malé ChlievanyOkres: Bánovce nad Bebravou 010920
Obec: Bánovce nad Bebravou - Malé Chlievany       
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, kanalizácia, dve garáže       
Nehnuteľnosť: rodinný dom       Mapa
Počet izieb: 5     
Celková rozloha pozemku: 883 m2 

Cena: - rezervované      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: starší 5 izbový rodinný dom s dvoma garážami, pozemkom o veľkosti 883 m2 sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou, časť Malé Chlievany. Je situovaný v prímesteskej časti mesta Bánovce, na slnečnom a rovinatom pozemku. Je v susedstve rodinných domov s veľmi dobrou dostupnosťou ku hlavnej ceste Trenčín - Prievidza a miestnym zamestnávateľom - Hella, Gabor. Vjazd na samotný pozemok a ku garážam je cez dostatočne širokú dvojkrídlovú bránu.
Popis: dom má dve podlažia ( druhé nad prístavbou garáže ) a je čiastočne podpivničený. Prvé prízemné - obytné podlažie tvorí priestranné zádverie a centrálna chodba so vstupom do garáže, tri samostatné izby, veľká kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora, technická miestnosť a schodisko na druhé podlažie. Druhé podlažie je dostupné po vnútornom schodisku a je tvorené vstupnou halou a dvoma izbami. Pivničnú časť tvorí jedna miestnosť situovaná pod komorou. Dom je postavený z kombinácie pálenej tehly a kvádre, s plochou strechou nad prístavbou a sedlovou strechou v pôvodnej časti. Podlahovú krytinu tvorí prevažne linoleum, dlažba v kúpeľni. Dom je vykurovaný ústredným kúrením radiátorovým s plynovým kotlom, pričom kotol bol vymenený pred troma rokmi. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom elektrickom bojleri. Dom je napojený na vodovod, el.energiu 220/380V - aj nočný prúd, plyn. Odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. Nachádza sa v pôvodnom stave, bez výraznejších rekonštrukcií. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca murovaná garáž a plechový, demontovateľný sklad. V zadnej časti pozemku o rozlohe 883 m2 je k dispozícii slnečná záhrada orientovaná na juhozápadnú stranu.

Rekonštrukcia: pôvodný stav.
Materiál stavby: kváder a pálená tehla, betónové podlahy + linoleum, keramická dlažba v kúpeľni
Okná: pôvodné drevené - dvojité
Strecha: plochá nad prístavbou ( IPA ), pôvodná časť trámový strop + škridla
Kúrenie: ústredné kúrenie radiátorové, plynový kotol ( 3roky )
Teplá voda: el. bojler
Siete: el. energia, vodovod, plyn, kanalizácia
Vybavenie: studňa, 2 x garáž, plechový sklad
Energetický certifikát: vzhľadom na staršiu stavbu nemá.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :