Chalupa v obci ŠípkovOkres: Bánovce nad Bebravou 013519
Obec: Šípkov       
Vybavenie: el. energia, vodovod       
Nehnuteľnosť: chalupa      Mapa
Počet izieb: 2 + 2 x pivnica    
Celková rozloha pozemku: 135 m2 

Cena: 19.500 EUR - predané      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: chalupa sa nachádza v podhorskej obci Šípkov, obklopenej príjemnou prírodnou scenériou Strážovských vrchov. Z obce je dobrá dostupnosť do Motešíc ( žrebčín ), kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, Bánoviec nad Bebravou a patrí medzi vyhľadávane lokality pre chalupárov. Samotná chalupa je situovaná v tichej, vedľajšej uličke - pod lesom, s dobrou dostupnosťou ku centru obce, s príjazdom asfaltovou komunikáciou.
Opis: chalupa má so susediacou stavbou spoločnú časť steny. Je však na začiatku stavby ( pri vstupe do dvora ) a má vysporiadaný pozemok pod stavbou, pred stavbou a výhodou je samostatný vstup z prístupovej komunikácie a možnosť ohradenia sa od susedov. Je kompletne podpivničená, s jedným obytným podlažím a voľným podkrovím. Obytné podlažie je dostupné po drevenom schodisku s prestrešením. Podlažie tvoria dve samostatné izby (každá s vlastným vstupom ) - jedna z nich je užívaná ako kuchyňa. Pivnice sú tvorené dvoma samostatnými miestnosťami. Chalupa je postavená z kombinácie kameňa a nepálenej tehly. Podlahy sú tvorené drevenou palubovkou, prekrytou linoleom. Je zachovaná v pôvodnom stave ( čo umožňuje jej rekonštrukciu so zachovaním pôvodnej architektúry ) s vymenenou strešnou krytinou ( pálená škridla ). Pozemok je z časti rovinatý a následne prechádza do svahu. Predmetom predaja je aj podiel na parcele prechádzajúcej až ku centru obce. K dispozícii je el. energia a obecný vodovod. Chalúpka ponúka možnosť jej rekonštrukcie a následného užívania na trávenie voľného času v príjemnom podhorskom prostredí, ponúkajúcom priestor na turistiku ... ...

Stav budovy:
pôvodný, nová krytina a latovanie .
Materiál stavby:
 kombinácia kameňa a nepálenej tehly.
Podlahy:
drevená palubovka a linoleum.
Okná:
 - drevené dvojité.
Strecha:
pálená škridla.
Vykurovanie:
 lokálne teleso - tuhé palivo.
Teplá voda:
 prietokový ohrievač
El. energia: 220 V.
Voda:
 vodovod.
Odpad: -.
Energetický certifikát: nemá.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :