Rodinný dom BánovceOkres: Bánovce nad Bebravou 013319
Obec: Bánovce nad Bebravou    
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, kanalizácia,  terasa, garáž    
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 4  
Celková rozloha pozemku: 1564 m2
Video
Cena: 129.000 EUR - rezervované         
Mám záujem

Popis 
 
Poloha: priestranný, kompletne podpivničený rodinný dom s rozľahlým pozemkom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou, na ulici Partizánska. Má dobrú dostupnosť ku centru mesta ako aj ku komerčnej zóne so sídlom väčšiny miestnych zamestnávateľov. Je postavený na slnečnom, rovinatom, kompletne oplotenom pozemku vytvárajúcom súkromie.
Opis: rodinný dom má jedno obytné podlažie, je podpivničený, s garážou v zadnej časti. Obytné podlažie dostupné po schodisku je tvorené vstupným zádverím, štyrmi samostatnými izbami, veľkou rodinnou kuchyňou s prestrešenou terasou orientovanou ku slnečnej záhrade, kúpeľňou s murovaným sprchovacím kútom a toaletou, schodiskom do pivnice, komorou v kuchyni a centrálnou chodbou. Pivničnú časť tvorí kotolňa, práčovňa, sklad, schodisko na poschodie a priestranná garáž so samostatným vstupom z dvora cez plechovú dvojkrídlovú bránu. Dom bol postavený v roku 1976 a boli na ňom vymenené okná za plastové a zrekonštruovaná strecha. Strecha je plochá, s krytinou z asfaltových pásov. Dom je vyhrievaný ústredným kúrením s plynovým kotlom, teplá voda je pripravovaná v kombinovanom bojleri ( ústredné kúrenie/el. energia ). Je napojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. Ku vybaveniu domu patrí okrem garáže, terasy ak letná kuchynka pristavená v zadnej časti domu ku garáži. Celková rozloha pozemku je 1.564 m2.

Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: zrekonštruovaná strecha, plastové okná, plávajúce podlahy, poistková skrinka.
Materiál stavby: pálená tehla, kváder, strop železobetónový.
Podlahy: keramická dlažba ( kúpeľňa ), plávajúce podlahy.
Okná: plastové .
Vykurovanie: ústredné plynové, radiátorové.
Teplá voda: súbežne s UK
El. energia: 240/400 V.
Energetický certifikát: nemá.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :Video prehliadka: