Rodinný dom Dežerice - VlčkovoOkres: Bánovce nad Bebravou 010419
Obec: Dežerice - Vlčkovo        
Vybavenie: el. energia, vodovod ( možnosť plynu )       
Nehnuteľnosť: kompletná rekonštrukcia ( pôvodná len hrubá stavba )    Mapa
Počet izieb: 3 + kuchyňa    
Celková rozloha pozemku: 779 m2

Cena: 99.000 EUR - rezervované      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: stavba 3 izbového, nízkoenergetického rodinného domu sa bude nachádzať v príjemnej a tichej lokalite vedľajšej ulice obce Dežerice - časť Vlčkovo. Obec sa nachádza v blízkosti Bánoviec nad Bebravou, s veľmi dobrým prístupom k hlavnému ťahu TN - PD a obchvatu Bánoviec. Samotný dom bude situovaný na rovinatom, ohradenom pozemku, v pomerne tichej časti neprejazdnej ulice. Dom sa bude nachádzať v prednej časti pozemku, v zadnej časti je možná terasa a záhrada s dostatkom súkromia.
Opis:
rodinný dom je projektovaný ako prízemný s plochou strechou, s ohľadom na čo najnižšiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie, vytvorený kompletnou rekonštrukciou pôvodnej stavby so zachovaním len jej muriva. V zadnej časti rodinného domu je možné umiestniť terasu dostupnú cez veľké francúzske okná. Pred domom je vytvorené miesto pre parkovacie státia. Prízemné podlažie bude pozostávať zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb ( obývačka a izba s veľkými francúzskymi oknami ), kúpeľne, samostatného WC, haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s jedálenským kútom ( so vstupom z kuchynskej časti na dvor cez francúzske okná). Dom je postavaný z kvádre s betónovými podlahami ( podlahy budú nové so zateplením ). Okná budú plastové s izolačným trojsklom. Dom bude kompletne zateplený a vykurovaný moderným elektrickým podlahovým kúrením ( vrátane prípravy teplej vody / možnosť alternatívy plynového kotla s podlahovým kúrením). K dispozícii je el. energia, vodovod s možnosťou plynu. Odpad bude zvedený do vlastnej žumpy. Dom bude odovzdávaný dokončený a plne funkčný vrátane zásuviek a vypínačov, steny vymaľované na bielo, plávajúce podlahy, interiérové dvere... Vonkajší rozmer domu je 14,53 m x 7 m, zastavaná plocha ( bez terasy ) 102 m2. Pozemok je oplotený, so vstupnou bránou takže nebude vyžadovať ďalšie investície. Dom bude stáť na pozemku o rozlohe 779 m2, pri šírke 12 m.
Príjazd: asfaltová miestna komunikácia.

Stav budovy:
kompletná rekonštrukcia ( zachované len pôvodné murivo ), klient si dodá len sanitu, obklad do kúpeľne a kuchynskú linku.
Materiál
stavby: kváder .
Podlahy:
betón + plávajúce podlahy.
Okná:
plastové - izolačné trojsklo.
Strecha:
plochá
Vykurovanie:
podlahové elektrické ( alternatívne podlahové s plynovým kotlom za príplatok).
Teplá voda:
el. bojler ( podľa kúrenia )
El. energia:
230 V / 400 V.
Voda:
vodovod..V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :