Bungalov Dolné NašticeOkres: Bánovce nad Bebravou 014318
Obec: Dolné Naštice       
Vybavenie: el. energia, studňa - vodovod        
Nehnuteľnosť: novostavba bungalovu    Mapa
Počet izieb: 3 + hala s kuchyňou    
Celková rozloha pozemku: 1338 m2

Cena: - rezervované     Mám záujem

Popis 
 
Poloha: novostavba 4 izbového, nízkoenergetického bungalovu sa bude nachádzať v príjemnej a tichej lokalite vedľajšej ulice obce Dolné Naštice. Obec sa nachádza v tesnej blízkosti Bánoviec nad Bebravou. Samotný dom bude situovaný na rovinatom, slnečnom, ohradenom pozemku s veľmi dobrým prístupom ku centru obce. Dom bude v prednej časti pozemku, v zadnej časti bude terasa a veľká záhrada s dostatkom súkromia.
Opis: rodinný dom je projektovaný ako prízemný ( bungalov ), s ohľadom na čo najnižšiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie. V zadnej časti rodinného domu je možné umiestniť terasu dostupnú cez veľké francúzske okná z obývačky. Pred domom je vytvorené miesto pre parkovacie státia. Prízemné podlažie bude pozostávať zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb, rodinnej kúpeľne, samostatného WC, šatníka ( komory ), haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou ( so vstupom z kuchynskej aj obývačkovej časti na terasu ). Priestor ponúka možnosť vytvorenia komory. Dom bude postavaný z kvádre ( možnosť aj tehly ) s betónovými podlahami. Strešnú krytinu bude tvoriť škridla značky Terran - okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dom bude kompletne zateplený a vykurovaný moderným elektrickým podlahovým kúrením ( vrátane prípravy teplej vody / možnosť alternatívy peletového kotla s podlahovým kúrením). K dispozícii je el. energia, studňa alebo vodovod. Odpad bude zvedený do vlastnej žumpy. Dom bude odovzdávaný dokončený a plne funkčný vrátane zásuviek a vypínačov, steny vymaľované na bielo, plávajúce podlahy, interiérové dvere... Vonkajší rozmer bungalovu je 10,65 m x 11,6 m, zastavaná plocha ( bez terasy ) 116 m2. Klient má možnosť úpravy vnútornej dispozície domu. Pozemok je oplotený, so vstupnou bránou takže nebude vyžadovať ďalšie investície. Dom bude stáť na pozemku o rozlohe až 1338 m2, pri šírke 20 m.. 

Príjazd: asfaltová miestna komunikácia.
Stav budovy: novostavba.
Materiál stavby: kváder - pálená tehla.
Podlahy: betón + plávajúc podlahy.
Okná: plastové - izolačné trojsklo.
Strecha: škridla - Terran
Vykurovanie: podlahové elektrické ( alternatívne podlahové s peletovým kotlom ).
Teplá voda: el. bojler ( podľa kúrenia )
El. energia: 230 V / 400 V.
Voda: studňa, alebo vodovod.
Odpad: prefabrikovaná žumpa.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :