Rodinný dom BobotOkres: Trenčín 024118
Obec: Bobot       
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, garáž         
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 3    
Celková rozloha pozemku: 880 m2

Cena: 55.000 EUR     Mám záujem

Popis 
 
Poloha: zachovalý a udržiavaný rodinný dom s garážou a záhradou sa nachádza v obci Bobot, vzdialenej len cca. 12 km od Bánoviec nad Bebravou ( smer Trenčianske Teplice ). Je situovaný v príjemnom a tichom prostredí vedľajšej ulice - medzi rodinnými domami, na rovinatom pozemku so slnečnou záhradou v zadnej časti. Z ulice je veľmi dobrý prístup k centru obce.
Opis: samotný rodinný dom je čiastočne podpivničený, s prízemným obytným podlažím a v súčasnosti neobytným podkrovím dostupným po vnútornom schodisku. Jeho prízemné obytné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby ( orientovanej ku dvoru ), dvoch priestranných izieb ( v prednej časti domu ) a jednej menšej izby v zadnej časti, veľkej kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne, schodiska do pivnice a na podkrovie a komory. Podkrovie tvorí voľná povaľ. Dom je postavený z pálenej tehly s betónovými podlahami prekrytými v izbách kobercami, v chodbe a kuchyni linoleom a v kúpeľni keramickou dlažbou. Strešnú krytinu tvorí plech . Je vykurovaný ústredným kúrením plynovým - radiátorovým v kombinácii s kotlom na tuhé palivo ( v súčasnosti je nutné komín ku kotlu prečistiť ), teplá voda je pripravovaná súbežne s UK. K dispozícii je el. energia 220/380 V, vodovod a plyn. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Vo dvore stojí samostatná murovaná garáž pre osobné auto a v zadnej časti domu hospodárska budova slúžiaca ako sklad. Za dvorom sa nachádza priestranná, slnečná záhrada. Rodinný dom stojí na pozemku o celkovej rozlohe 880 m2. . 

Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, obchod, škola, škôlka, pošta, obecná knižnica, kostol.
Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: pôvodný stav, vyžadujúci údržbu.
Materiál stavby: pálená tehla.
Podlahy: betón + dlažba ( jadro ), koberce, linoleum.
Okná: drevené - dvojité.
Vykurovanie: plyn - tuhé palivo ( potrebné prečistenie komína ), ústredné kúrenie radiátorové.
Teplá voda: súbežne s UK.
El. energia: 230 / 400 V.
Voda: obecný vodovod .
Odpad: vlastná, doma robená žumpa.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :