Chalupa Krásna VesOkres: Bánovce nad Bebravou 014118
Obec: Krásna Ves       
Vybavenie: el. energia, vodovod, záhrada         
Nehnuteľnosť: chalupa   Mapa
Počet izieb: 2    
Celková rozloha pozemku: 1899 m2

Cena: 24.000 EUR     Mám záujem

Popis 
 
Poloha: chalupa so záhradou sa nachádza v príjemnom podhorskom prostredí obce Krásna Ves, vzdialenej cca 15 km od Bánoviec nad Bebravou ( približne 15 km je aj do Trenčianskych Teplíc ). Je situovaná na slnečnom a rovinatom pozemku - so spoločným prístupom a nádvorím so susediacimi stavbami, a s dobrým prístupom ku hlavnej ceste a centru obce. Susediace stavby sú tvorené veľmi málo užívanou chalupou v prednej časti pozemku a hospodárskou budovou v zadnej časti zástavby. Za domom je k dispozícii záhrada s ovocnými drevinami.
Opis: chalupa je prízemná, nepodpivničená, s neobytným podkrovím. Bola postavená z kombinácie nepálenej a pálenej tehly, s betónovými podlahami prekrytými dlažbou ( jadro, predsieň ), drevenou palubovkou v izbe, v kuchyni a druhej izbe drevená podlaha. Obytné podlažie tvorí vstupná predsieň, dve samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa a komora. V zadnej časti sa nachádzajú dve miestnosti so samostatnými vstupmi využívané ako sklady. Je vykurovaná lokálnym vykurovacím telesom na tuhé palivo v kuchyni, k dispozícii je však aj ústredné kúrenie radiátorové. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom el. bojleri v kúpeľni. Chalupa je napojená na el. energiu 220/380 V a vodovod ( obec je plynofikovaná ). K dispozícii je čiastočne ohradená záhrada v tichej, zadnej časti pozemku. Samotná chalupa sa nachádza v pôvodnom, zachovalom a udržiavanom stave. Stojí na pozemku o celkovej rozlohe 1899,5 m2. . 

Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: pôvodný, zachovalý stav.
Materiál stavby: pálená - nepálená tehla.
Podlahy: betón + dlažba ( jadro, chodba ), drevené.
Okná: drevené - dvojité.
Vykurovanie: tuhé palivo, ústredné kúrenie radiátorové.
Teplá voda: elektrický bojler na tuhé palivo.
El. energia: 230 / 400 V.
Voda: obecný vodovod .
Odpad: vyústenie pre žumpu.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :