Rodinný dom DubodielOkres: Bánovce nad Bebravou 024018
Obec: Dubodiel       
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, studňa, garáž         
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 2    
Celková rozloha pozemku: 2830 m2

Cena: 93.000 EUR - rezervované    Mám záujem

Popis 
 
Poloha:  útulný rodinný domček s veľmi príjemnou atmosférou sa nachádza v tichej, okrajovej časti obce Dubodiel, obklopenej prírodou. Obec je vzdialená cca 16 km od Bánoviec nad Bebravou, s dobrým prístupom aj smerom na k Trenčínu. Dom je situovaný na prevažne rovinatom pozemku, medzi rodinnými domami, s veľkou, slnečnou záhradou v zadnej časti pozemku ( záhrada má možnosť samostatného prístupu ).
Opis: samotný dom je čiastočne podpivničený s jedným prízemným obytným podlažím a podkrovím. Obytné podlažie je tvorené presvetlenou vstupnou predsieňou, dvoma samostatnými - priestrannými izbami s podlahami tvorenými novými drevenými parketami, veľkou kuchyňou, kúpeľňou s WC a s možnosťou dohrievania teplej vody okrem ústredného kúrenia aj valcom na tuhé palivo - čo dotvára osobitú atmosféru, schodiskom na povaľ a do pivnice a centrálnou chodbou. Dom je postavený z pálenej tehly, s betónovými podlahami. Vykurovaný je ústredným kúrením vyhrievaným kotlom na tuhé palivo a novým kotlom na plyn ( Wiessmann ), teplá voda je pripravovaná v súbežne s kúrením ( v kúpeľni alternatívne aj bojlerom na tuhé palivo ). Je napojený na el. energiu 220/380 V, voda je z obecného vodovodu s možnosťou jej čerpania zo studne cez zapojenú filtráciu. Dom prešiel rekonštrukciou interiéru počas ktorej boli vymenené podlahy v izbách a kuchyni za nové drevené parkety, rozvody vody, osadený nový plynový kotol, filtrácia na vodu, zrenovované steny, kuchynská linka, osadené vonkajšie rolety... V zadnej časti dvora je k dispozícii samostatne stojaca garáž a studňa pri záhrade. Dom stojí na zväčša rovinatom a slnečnom pozemku s celkovou rozlohou 2.830 m2 poskytujúcom okrem príjemnej atmosféry aj dostatok súkromia.  . 

Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, obchod, škola, škôlka, pošta, potraviny, kostol.
Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: rekonštrukcia interiéru, veľmi dobrý stav.
Materiál stavby: pálená tehla.
Podlahy: betón + dlažba ( jadro ), nové drevené parkety v izbách a kuchyni.
Okná: drevené - dvojité.
Vykurovanie: plyn - tuhé palivo, ústredné kúrenie radiátorové.
Teplá voda: súbežne s UK, bojler na tuhé palivo.
El. energia: 230 / 400 V.
Voda: obecný vodovod, vlastná studňa s filtráciou .
Odpad: žumpa.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :