Chata StriebornicaOkres: Bánovce nad Bebravou 013818
Obec: Uhrovec  
Vybavenie: el. energia, dielňa, terasa, parkovisko    
Nehnuteľnosť: chata   Mapa
Počet izieb: 2  
Celková rozloha pozemku: 673 m2
Video
Cena: 27.000 EUR - predané      

Popis 
 
Poloha: plne funkčná chata s terasou sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Uhrovec, v rekreačnej chatovej oblasti Striebornica. Je situovaná v tichom prostredí mimo obce, obklopená lesom, na mierne svahovitom pozemku poskytujúcom dostatok súkromia a možností vyžitia za účelom rekreácie. Pred pozemkom je k dispozícii parkovisko patriace k chate a miestny potôčik.
Opis: chata je prízemná, plne funkčná, vybavená terasou s priestorom na posedenie. Prízemné podlažie chaty je drevenej konštrukcie so železobetónou základovou doskou a sedlovou strechou prekrytou hliníkovým plechom. Tvorí ho vstupná chodba, samostatná miestnosť využívaná ako obývačka s krbovými kachľami, kuchyňa a druhá izba. V zadnej časti je k dispozícii samostatná dielňa so vstupom z terasy. Na trávenie voľného času a spoločné posedenie slúži veľká prestrešená terasa vykladaná zámkovou dlažbou. Chata je vykurovaná elektrickým podlahovým kúrením a krbovými kachľami. K dispozícii je el. energia 220 V / 380 V. V zadnej časti sa nachádza priestor pre menšie posedenie s výhľadom na les. Chalupa stojí na pozemku o celkovej rozlohe 676 m2. Príjazd k pozemku ako aj k ostatným chatám je asfaltovou cestou. Na parkovanie slúži odkúpené parkovisko pred chatou. .

Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, obchod, škola, škôlka, kostol, zdravotné stredisko, lekáreň, multifunkčné ihrisko ...
Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: podlahové elektrické kúrenie, príjazd zámkovou dlažbou, veľká prestrešená terasa, nachádza sa vo veľmi dobrom, starostlivo udržiavanom stave.
Materiál stavby: drevená konštrukcia, železobetónová základová doska.
Podlahy: keramická dlažba.
Okná: drevené jednoduché.
Vykurovanie: podlahové elektrické, lokálne vykurovacie teleso na tuhé palivo.
Teplá voda: -
El. energia: 230/400 V.
Voda: - .
Plyn: - .
Odpad: -.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :

Video prehliadka: