Rodinný dom Žitná - RadišaOkres: Bánovce nad Bebravou 013318
Obec: Žitná - Radiša      
Vybavenie: el. energia, vodovod, hospodárska budova         
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 2    
Celková rozloha pozemku: 1883 m2

Cena: 22.000 EUR  Mám záujem

Popis 
 
Poloha: starší domček s veľkou záhradou a skladom sa nachádza v podhorskej obci Žitná - Radiša, vzdialenej približne 10 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaný na pozemku s mierne svahovitým vjazdom, v susedstve lesa a miestneho potoka. V jeho blízkosti je dostupná autobusová zastávka, príjazd k pozemku je asfaltovou cestou. Samotná obec je zasadená do veľmi príjemného prostredia, obklopená prírodou vyhľadávanou turistami a cyklistami.
Opis: rodinný domček je prízemný, jednopodlažný, v súčasnosti s neobytným podkrovím. Je súčasťou troch stavieb, pričom predmetom predaja sú dve z nich. Príjazdová asfaltová cesta k pozemku je po celej jeho dĺžke. Dom pozostáva z kuchyne, dvoch izieb a komory. Postavený je z kameňa s betónovými podlahami, prekrytými linoleom. Je vybavený prípojkou el. energie ( v súč. odpojená ), a obecného vodovodu. Vykurovanie je zabezpečené lokálnymi vykurovacími telesami na tuhé palivo - v každej z izieb a kuchyni. Teplá voda nieje k dispozícii. K domu patria dve samostatne stojace hospodárske budovy slúžiace ako sklad. Dom je v pôvodnom stave, vyžadujúcom jeho renováciu. Stojí však na slnečnom pozemku o celkovej rozlohe 1.883 m2, ktorý vzhľadom na jeho rozmery, príjazdovú komunikáciu po celej dĺžke, veľkú záhradu za domom a siete je možné využiť na stavbu rodinného domu a súčasný domček na dočasné zázemie.. 

Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, obchod, škôlka.
Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: pôvodný, vyžadujúci rekonštrukciu.
Materiál stavby: kameň.
Podlahy: betón + linoleum.
Okná: drevené - dvojité.
Vykurovanie: tuhé palivo, lokálne vykurovacie teleso.
Teplá voda: -.
El. energia: prípojka.
Voda: obecný vodovodV prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :