Rodinný dom DvorecOkres: Bánovce nad Bebravou 012918
Obec: Dvorec      
Vybavenie: el. energia, vodovod, terasa          
Nehnuteľnosť: rodinný dom   Mapa
Počet izieb: 3 + obývačka s kuchyňou    
Celková rozloha pozemku: 573 m2

Cena: 123.000 EUR ( vrátanie pozemku, sietí, novej komunikácie )      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: novostavba moderného 4 izbového, nízkoenergetického bungalovu sa bude nachádzať v príjemnej a tichej lokalite novovytvorenej vedľajšej ulice v obci Dvorec vzdialenej len cca 2 km od Bánoviec nad Bebravou. ( Ulica bude po dokončení môcť byť uzamykateľná ). Samotný dom bude situovaný na rovinatom, slnečnom pozemku s veľmi dobrým prístupom ku centru obce a s príjemným výhľadom zo záhradnej časti.
Opis: rodinný dom je projektovaný ako prízemný s voľným podkrovím ( možnosť úložného prietoru, dostupný cez výklopné schody ) s ohľadom na čo najnižšiu energetickú náročnosť a čo najlepšie priestorové využitie. V zadnej časti rodinného domu je možné umiestniť terasu dostupnú cez veľké francúzske okná z obývačky. Pred domom je miesto pre dve parkovacie státia s možnosťou prestrešenia. Prízemné podlažie bude pozostávať zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb, rodinnej kúpeľne ( vaňa aj sprcha ), samostatného WC, šatníka ( v izbe ), haly tvoriacej otvorený priestor kuchyne s obývačkou s komorou, technickou miestnosťou. Dom bude murovaný z tehly, s betónovými podlahami. Strešnú krytinu bude tvoriť škridla značky Bramac zn. Tezan - okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dom bude kompletne zateplený ( podlahy, obvodový plášť, strop ) a vykurovaný moderným elektrickým podlahovým kúrením ( vrátane prípavy teplej vody, prevádzkové náklady porovnateľné z plynovým kúrením, možnosť individuálnej regulácie ). K dispozícii je el. energia, vodovod. Odpad bude zvedený do vlastnej žumpy. Dom bude odovzdávaný dokončený a plne funkčný ( zastavaná plocha 128 m2 ) vrátane zásuviek a vypínačov, steny vymaľované na bielo. Dom bude stáť na pozemku o rozlohe približne 573 m2.. 

Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, obchod, reštaurácia ( ostatné priamo v BN ).
Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: novostavba s možnosťou úpravy priečok.
Materiál stavby: tehla.
Strecha: sedlová, škridla Bramac ( dostupnosť podkrovia výklopnými schodmi - úložný priestor )
Podlahy: betón + možnosť plávajúcej podlahy.
Okná: plastové - izolačné trojsklo.
Vykurovanie: elektrické podlahové kúrenie.
Teplá voda: súbežne s UK.
El. energia: 230 V/400 V.
Voda: obecný vodovod.
Odpad: vlastná prefabrikovaná žumpa.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :