Chalupa Uhrovské PodhradieOkres: Bánovce nad Bebravou 011918
Obec: Uhrovské Podhradie       
Vybavenie: el. energia, vodovod         
Nehnuteľnosť: chalupa   Mapa
Počet izieb: 4 + 1     
Celková rozloha pozemku: 3108 m2

Cena: 48.000 EUR     Mám záujem

Popis 
 
Poloha: 4 izbová chalupa stojí na vysporiadanom pozemku pod lesom, v podhorskej obci pod Uhrovským hradom - Uhrovské Podhradie. Obec je vyhľadávanou lokalitou pre chalupárov a turistov. Je situovaná pri okraji obce na prevažne rovinatom pozemku, poskytujúcom v jeho zadnej časti súkromie a blízkosť lesa. Samotná obec ponúka príjemné prostredie s možnosťou turistiky, cykloturistiky, trávenia voľného času v prírode ...
Opis: chalupa je rozdelená na pôvodnú časť ( z roku 1935 ) a novšiu prístavbu ( z roku 1956 ). Prízemné podlažie novšej časti pozostáva zo vstupného zádveria, chodby, priestrannej kuchyne s jedálenským kútom, dvoch samostatných izieb, kúpeľne s WC a komory s prechodom do kotolne. Na poschodí sa nachádzajú dve izby ( jedna so vstupom na balkón ) a podkrovného priestoru. Pôvodná časť pozostáva z chodby, kuchyne, kúpeľne s toaletou a izby. V zadnej časti domu je k dispozícii podpivničená stodola a garáž pre osobné auto. Chalupa je postavená z kombinácie kameňa ( pôvodná časť ) a pálenej tehly ( nová časť ), je napojená na el. energiu a vodovod. K dispozícii je na pozemku kopaná studňa. Kúrenie je riešené ústredným kúrením radiátorovým s kotlom na tuhé palivo v novšej časti. Podlahy sú betónové, prekryté zväčša linoleom a kobercami. Chalupa bude pred užívaním vyždovať údržbu. Celková rozloha pozemku je 3108 m2.. 

Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, obchod.
Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: chalupa.
Materiál stavby: kameň ( pôvodná časť ), pálená tehla ( prístavba ).
Podlahy: betón ( prízemie ), drevo  ( poschodie ).
Okná: drevené, dvojité.
Vykurovanie: ústredné kúrenie, tuhé palivo.
Teplá voda: súbežne s UK.
El. energia: 230/400 V.
Voda: obecný vodovod.
Plyn: - .
Odpad: žumpa.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :