Vidiecka chalupa KšinnáOkres: Bánovce nad Bebravou 015117
Obec: Kšinná      
Vybavenie: el. energia, vodovod, hospodárske budovy        
Nehnuteľnosť: chalupa   Mapa
Počet izieb: 3    
Celková rozloha pozemku: 1.861 m2

Cena: 17.500 EUR - rezervované   Mám záujem

Popis 
 
Poloha: 2 izbová, dvojpodlažná dobová chalupa so záhradou a hospodárskym dvorom sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Kšinná, vzdialenej cca 15 km od Bánoviec nad Bebravou. Je situovaná vo vedľajšej uličke, na rovinatom pozemku so svahovitou záhradou v zadnej časti. Zo záhrady je príjemný výhľad na obec a okolitú prírodnú panorámu. Z pozemku je taktiež dobrá dostupnosť ku samotnému centru obce asfaltovou cestou.
Opis: Chalupa je dvojpodlažná s vonkajším dreveným schodiskom a s hospodárskymi budovami v zadnej časti. Prízemné podlažie je tvorené vstupnou chodbou ktorá prechádza do kuchyne s veľkou pecou, izby a obývačky s murovaným sprchovým kútom. Na poschodí dostupnom po drevenom vonkajšom schodisku sa nachádza veľká miestnosť slúžiaca ako sklad ( s možnosťou úpravy ). Chalupa bola postavená z kameňa, je vybavená už betónovými podlahami ( na poschodí drevená podlaha na trámovom strope ). Je vykurovaná dobovou pecou na tuhé palivo - umiestnená v kuchyni. Má k dispozícii el. energiu 220/380 V a verejný vodovod. Nachádza sa v pôvodnom, pomerne zachovalom stave s možnosťou jej úpravy podľa predstáv nového majiteľa. Za chalupou sa nachádza záhrada s hospodárskymi budovami a suchou toaletou. Chalupa spolu s budovami a záhradou stojí na vysporiadnom pozemku o celkovej rozlohe až 1.861 m2. 

Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, obchod, škôlka.
Príjazd: asfaltová cesta.
Stav budovy: pôvodný, vybudovaný murovaný sprchový kút.
Materiál stavby: kameň.
Podlahy: betón.
Okná: drevené - dvojité.
Vykurovanie: tuhé palivo - pec.
Teplá voda: prietokový ohrievač.
El. energia: 230 / 400 V.
Voda: obecný vodovod.
Odpad: trativod.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :