KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 011920 

Obec: 
Bánovce nad Bebravou  
Lokalita:  Ul. A.Hlinku  
Mapa Vybavenie: balkón, komora   
Poschodie: 5  
Počet izieb: 2 
Celková plocha: 56 m2
Cena: 63.000 EUR - rezervovné      Mám záujem

PopisPoloha: priestranný dvojizbový byt s veľkou komorou priamo v byte ( možnosť tretej izby ), sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite pri centre mesta, na sídlisku STRED - ulica A. Hlinku. V jeho tesnej blízkosti sa nachádzajú úrady, obchody, škola ( priamo pri činžiaku ), škôlka ... Je situovaný na piatom poschodí, s oknami v kuchyni orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: samotný byt pozostáva z dvoch samostatných izieb ( veľká obývačka s balkónom ), kuchyne s jedálenským kútom, kúpeľne, toalety, veľkej vstupnej chodby a komory ( pôvodné dve komory boli spojené do jednej veľkej ). Byt má vymenené okná a balkónové dvere za plastové, zväčšenú komoru a je starostlivo udržiavaný vo veľmi dobrom stave. Celková rozloha bytu je 56 m2. Parkovať je možné na parkovisku pri činžiaku. Činžiak má zrekonštruované vchody vybavené elektronickým vrátnikom, novú strechu a je zateplený.

Rekonštrukcia: plastové okná a balkónové dvere, zväčšená komora ...
Činžiak: nová strecha, zateplený, zrenovované vchody
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné 
Náklady: 140 EUR ( 3 osoby - správa ), 17 EUR ( elektrická energia ), 5 EUR ( plyn )
Správca: BytthermV prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :