KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 011820
Obec: Šišov 
Lokalita: Centrum 
Mapa Vybavenie: pivnica
Poschodie: 1  
Počet izieb: 3 
Celková plocha: 58 m2
Cena:  39.800 EUR - rezervované       
Mám záujem

Popis 

Poloha: útulný, zrenovovaný 3 izbový byt o rozlohe 58 m2 sa nachádza v obci Šišov, ktorá je vzdialená cca. 13 km od Bánoviec nad Bebravou ako aj Topoľčian. Je situovaný na provom poschodí menšieho dvoj poschodového bytového domu. Nachádza sa pri centre obce, s veľmi dobrou dostupnosťou k autobusovej zastávke a občianskej vybavenosti.
Opis: do bytu sa vstupuje cez bezpečnostné dvere do vstupnej chodby s komorou a samostatnou toaletou. Chodbou sa ďalej prechádza k trom izbám a kuchyni s kúpeľňou v murovanom jadre. Kúpeľňa je vybavená vaňou a nachádza sa v nej kotol ústredného kúrenia. K vybaveniu bytu patrí uzamykateľná pivnica. Byt má plastové okná, podlahy tvorí dlažba v kuchyni, chodbe a kúpeľni s toaletou. V izbách sú prebrúsené a prelakované drevené parkety. Byt je vybavený bezpečnostnými dverami a boli v ňom zrenovované rozvody a steny. Je vykurovaný vlastným ústredným kúrením s plynovým kotlom, ktorý nahrieva aj teplú vodu. Celková rozloha bytu je 58 m2. Parkovanie je možné na parkovisku pri činžiaku.

Rekonštrukcia: staršia rekonštrukcia - plastové okná, murované jadro, dlažba v chodbe, kuchyni, prebrúsené a prelakované parkety, bezpečnostné dvere, stierky, rozvody.
Činžiak: zrenovovaná strecha,
Káblová TV: nie
Internet: momentálne nie
Kúrenie: ústredné kúrenie radiátorové s vlastným plynovým kotlom.
Náklady: 10 EUR ( správa - spoločný fond ), 30 EUR ( plyn ), 15 EUR ( elektrika ) - 1 osoba 

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 
Fotogaléria :