KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 024719 

Obec: 
Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ul. Vystrkov ( STRED ) 
Mapa Vybavenie: komora, pivnica, balkón   
Poschodie: 8 z 11
Počet izieb: 2 
Celková plocha: 67 m2
Cena: 69.800 EUR     Mám záujem

PopisPoloha: ponúkame na predaj útulný, dvojizbový veľkometrážny, zrekonštruovaný byt v centre mesta. Má jedinečnú polohu - v jeho tesnej blízkosti sa nachádzajú škola, škôlka, obchody, úrady ... Je situovaný v jedenásťposchodovom bytovom dome - na jeho ôsmom poschodí ( z 11 ), s oknami a balkónom orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: samotný byt pozostáva z dvoch samostatných izieb ( jedna predelená na spálňovú časť a obývačku ), priestrannej kuchyne s jedálenským kútom, komory ( dostupnej z kuchyne ), kúpeľne, samostatného WC, šatníka - komory ( dostupný z chodby ) a veľkej chodby. Ku jeho vybaveniu patrí okrem komôr, balkón a uzamykateľná pivnica v suteréne. Byt prešiel rekonštrukciou, počas ktorej boli okná a balkónové dvere vymenené za plastové, vymurované jadro, položená dlažba v chodbe a kuchyni, zrenovované parkety v izbách, vymenené interiérové a vstupné bezpečnostné dvere, stierky, nová kuchyňa na mieru a ďalšie interiérové úpravy. Bytový dom má zrenovovanú strechu, zrekonštruované vchody a je zateplený. Celková rozloha bytu je 67 m2..

Rekonštrukcia: okná a balkónové dvere vymenené za plastové, vymurované jadro, položená dlažba v chodbe a kuchyni, zrenovované parkety v izbách, vymenené interiérové a vstupné bezpečnostné dvere, stierky, nová kuchyňa na mieru a ďalšie interiérové úpravy.
Činžiak: zrenovované vchody, zateplený, 
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie
Náklady: 145 EUR ( správca na 2 osoby ), 20 EUR ( elektrická energia ), 5 EUR ( plyn )
Správca: Byttherm  V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :