KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 014719 

Obec: 
Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ul. Svätoplukova 
Mapa Vybavenie: komora, pivnica, 2x balkón   
Poschodie:
Počet izieb: 3 
Celková plocha: 75 m2
Cena: 74.500 EUR      Mám záujem

PopisPoloha: ponúkame na predaj útulný, veľkometrážny 2-izbový byt prerobený rekonštrukciou na 3 izbový. Nachádza sa mimo hlavnej cesty, v centre sídl. Dubnička - na ul. Svätoplukova. V jeho blízkosti je k dispozícii základná škola, supermarkety, obchody ... Je situovaný na 1 - z 11 poschodí, v panelovom bytovom dome na jeho slnečnej strane.
Opis: samotný byt pozostáva zo vstupnej chodby s komorou, chodby do kuchyne s pracovným kútikom, kúpeľne s toaletou v murovanom jadre, troch samostatných izieb ( jedna z izieb vybavená balkónom ) a priestrannej slnečnej kuchyne s balkónom. Z izby a kuchyne je vstup na balkón /2x/, k dispozícii je komora v byte a uzamykateľná pivnica v suteréne. Zmena na trojizbový byt bola urobená bez prechodných izieb. Byt je po kompletnej rekonštrukcii - pláv. podlahy, drevené eurookná, presvetlené murované jadro so sprchovacím kútom, nová kuchyňa so spotrebičmi, stierky, interiérový obklad, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere ... K dispozícii je káblová televízia, internet. Vchod je chránený elektronickým vrátnikom, činžiak je vybavený vlastnou kotolňou. Celková rozloha bytu je 75 m2.

Rekonštrukcia: pláv. podlahy,  drevené eurookná, murované jadro so sprchovacím kútom, nová kuchyňa so spotrebičmi, stierky, interiérový obklad, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere  a ďalšie interiérové úpravy.
Činžiak: zrenovované vchody, zateplený, vlastná kotolňa, nové výťahy
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie, vlastná kotolňa
Náklady: 125 EUR ( správca na 2 osoby ), 20 EUR ( elektrická energia ), 5 EUR ( plyn )
Správca: Bytové družstvo  V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :