IzbaOkres: Partizánske 023518 

Obec: Bošany
Lokalita: Bošany
Mapa Vybavenie: 2x komora, 2x pivnica, šatník
Poschodie:
Počet izieb: 3 
Celková plocha: 91 m2
Cena: - rezervované      Mám záujem

PopisPoloha: dva 1 izbové byty spojené do jedného veľkometrážneho 3 izbového bytu sa nachádzajú neďaleko centra obce Bošany. Byt je situovaný v malom dvojposchodovom bytovom dome - v pomerne tichej časti obce ,s veľmi dobrou dostupnosťou ku centru. Nachádza sa na druhom podlaží, bez susediacich bytov, pričom okná z izby a kuchyne má orientované na slnečnú južnú stranu - do dvora s detským ihriskom.
Opis:
byt pozostáva zo vstupnej chodby, troch priestranných izieb, dvoch kúpeľní s WC, kuchyne s veľkým jedálenským kútom, dvoch komôr a šatníka. K vybaveniu bytu patria dve uzamykateľné pivnice v suteréne. Parkovania je možné na pozemku pri bytovke. Byt má plastové okná, plávajúcu podlahu v izbách, chodbách a kuchyni, vymenený obklad a sanitu v už murovanom jadre a vytvorený otvor prepájajúci kuchyňu s obývačkou. Samotný bytový dom je vystavaný z tehly a byty sú vykurované vlastným ústredným kúrením s plynovým kotlom. V obývačke sa nachádzajú krbové kachle, ktoré dotvárajú atmosféru a zároveň sú alternatívnym kúrením. Teplá voda je pripravovaná súbežne s UK. K dispozícii je internet a satelitná TV. Celková rozloha bytu je 91 m2..

Rekonštrukcia:   okná plastové,  murované jadrá, plávajúce podlahy v izbách, chodbách  ...
Činžiak: pôvodný stav 
Káblová TV: satelitná
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie - plynový kotol   
Správca: Prodoma PE
Náklady: 80 EUR správca ( bez TV a internetu ), 82 EUR plyn, 26 EUR el. energia 
Zariadenie: - 


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :