KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 013518
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Partizánska
Mapa Vybavenie: 3 x balkón, pivnica
Poschodie: 4  
Počet izieb: 2 
Celková plocha: 66 m2
Cena: 45.000 EUR - predané     
Mám záujem

PopisPoloha: priestranný 2 izbový byt s veľkou kuchyňou sa nachádza na ul. Partizánska, v príjemnej a tichej lokalite po lesom, s príjemným výhľadom na okolitú prírodu. Byt je situovaný na štvrtom poschodí / zo 6 / s oknami orientovanými na juhovýchodnú stranu.
Opis: byt pozostáva z dvoch izieb vybavených balkónmi, veľkej kuchyne s balkónom, predsiene, priestrannej chodby / možnosť využiť ako pracovňu - prípadne kuchyňu a tým získať plnohodnotný trojizbový byt bez prechodných izieb /, kúpeľne s WC ( v murovanom jadre ) a samostatnej komory v byte. Byt je po rekonštrukcii, ktorá zahrnula výmenu obkladu a sanity v murovanom jadre, nové plastové okná a dvere a ďalšie interiérové úpravy. Podlahovú krytinu tvorí plávajúca podlaha, byt je vykurovaný ústredným kúrením, k dispozícii je káblová televízia a internet. Samotný bytový dom má vlastné parkovisko, vchody chránené elektronickým vrátnikom, zrekonštruovaný vstup a strechu, zateplené bočné steny. Celková rozloha bytu je 66 m2.

Rekonštrukcia:   plastové okná a balkónové dvere, murované jadro s vaňou, nový obklad a sanita, plávajúce podlahy ...
Činžiak: zrenovované vchody, strecha, zateplené bočné steny
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné, radiátorové
Správca: Bytové družstvo 
Zariadenie: kuchynská linka, barový pult, vstavané skrine v izbe, komoda v chodbe, vstavané skrine v šatníku 

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :