KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 012518 

Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ul. A. Hlinku 
Mapa Vybavenie: balkón
Poschodie:
Počet izieb: 1 
Celková plocha: 34 m2
Cena: - predané       Mám záujem

PopisPoloha: priestranný 1 izbový byt s balkónom sa nachádza neďaleko centra mesta - na ulici A. Hlinku. Je situovaný v sedemposchodovom bytovom dome, na jeho treťom poschodí s oknami orientovanými na západnú stranu. Bytový dom je zateplený, vybavený vlastnou kotolňou a parkoviskom.
Opis:
samotný pozostáva z priestrannej izby, veľkej kuchyne s balkónom, kúpeľne s WC ( s murovaným jadrom ) a vstupnej chodby. Byt má vymenené okná a balkónové dvere za plastové, novú omietku v izbe, položenú plávajúcu podlahu, osadené vstupné bezpečnostné dvere a je udržiavaný a zachovalý vo veľmi dobrom stave. Samotný bytový dom má zrekonštruovaný vstup vybavený elektronickým vrátnikom, vymenené plastové okná na schodisku, je zateplený a má vlastnú kotolňu. Celková rozloha bytu je 34 m2. .

Rekonštrukcia:   okná plastové,  murované jadro, plávajúce podlahy, bezpečnostné dvere, omietka v izbe ...
Činžiak: zrenovované vchody, zateplený, vlastná kotolňa, opravená strecha  
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie  
Správca: Byttherm 
Náklady: 80 EUR správca ( bez TV a internetu ), 20 EUR el. energia 
Zariadenie: - 

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :