Kancelársky - obchodný priestorOkres: Bánovce nad Bebravou 010820
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. SNP, hlavný ťah TN - Prievidza 
Počet priestorov: 3 + sklad Mapa
Pozícia: prízemie 
Vybavenie: el. energia, soc. zázemie, parkovanie, kúpeľňa, WC
Celková plocha: 70 m2

Cena :  dohodouMám záujem


Popis:

Poloha: kancelársky priestor sa nachádza v budove s vlastnou parkovacou plochou v Bánovciach nad Bebravou na frekventovanej ulici SNP, v tesnej blízkosti hlavného ťahu TN - Prievidza. Ulica vedie k budúcemu areálu ( vo výstavbe ) obchodného domu Billa, nachádzajú sa na nej obchody a kancelárie a je viditeľná aj z Trenčianskej cesty ( na budovu je možné umiestniť reklamný pútač ).
Opis: areál je ohradený so vstupom cez vlastnú uzamykateľnú bránu - je vybavený bezpečnostným systémom. Pozostáva z budovy a parkovacej plochy ( o rozlohe cca 300 m2 ). Samotná budova je dvojpodlažná s podkrovím. Kancelráske priestory sa nachádzajú na prízemí budovy so vstupom z dvora. Pozostávajú zo zádveria, haly s kuchynským kútom, samostatnej toalety, kúpeľňe ( sprchovací kút, toaleta, umývadlo ), dvoch samostatných kancelárií ( 18 a 13 m2 ) a skladu. Priestory sú po rekonštrukcii vybavené ústredným kúrením s vlastným kotlom a meračmi energií.
Samotná budova bola rekonštruovaná, vybavená novými plastovými oknami, podlahami ( dlažba, plávajúce podlahy ), stierkami, zrenovovanými sociálnymi zariadeniami vrátane kuchynky, novou vonkajšou fasádou, zámkovou dlažbou na parkovisku a ďalšími úpravami za účelom jej reprezentatívneho vzhľadu. Je vykurovaná ústredným kúrením plynovým, odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. Je vybavená bezpečnostným zariadením. Budova stojí na pozemku o rozlohe 505 m2. Na budovu bude možné umiestniť aj reklamný pútač viditeľný z hlavného ťahu TN - Prievidza.


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :