Kancelársky - obchodný priestorOkres: Bánovce nad Bebravou 010520
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Centrum mesta
Počet priestorov: 1 Mapa
Pozícia: 1 poschodie
Vybavenie: el. energia, internet, soc. zázemie, parkovanie
Celková plocha: 17 m2

Cena :  220 EUR / mesiac vrátane energiíMám záujem


Popis:

Reprezentatívny komerčný priestor vhodný na zriadenie kancelárie sa nachádza v centre Bánoviec nad Bebravou. Objekt v ktorom je priestor situovaný, je umiestnený na frekventovanom mieste - v blízkosti obchodov, pošty, reštaurácií a viacerých komerčne využívaných objektov.
Priestor je k dispozícii na prvom poschodí, s oknami orientovanými k prístupvej komunikácii ( možnosť využitia na reklamu ) celkovej ploche 17 m2 , s vlastným vchodom z centrálnej chodby. Na poschodí sa nachádzajú samostatné sociálne zariadenia.
Priestor je pomerne nový s reprezentatívnym vzhľadom, vykurovaný ústredným kúrením a presvetlený s veľkými oknami smerom . Samotná budova je ľahko dostupná, dobre viditeľná a v jej blízkosti sú aj možnosti parkovania..


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu 

Fotogaléria :