KanceláriaOkres: Bánovce nad Bebravou 021609
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Na vŕštek
Nehnuteľnosť: kancelársky priestor Mapa
Počet miestností: 2 
Rozloha : 2 x 14 m2 

Cena:
 80 / mesiac vrátane energií Mám záujem


Popis

Poloha: kancelárske priestory sa nachádzajú v komerčnej budove situovanej neďaleko centra mesta Bánovce nad Bebravou a zároveň v okrajovej časti sídliska STRED. Vzhľadom na jej polohu má veľmi dobrú dostupnosť a na pozemok budovy je možný aj vjazd kamiónom alebo iným nákladným vozidlom. 
Opis: priestory sa nachádzajú na prvom poschodí budovy a sú tvorené troma bývalými výučbovými miestnosťami, troma kanceláriami a sociálnymi zariadeniami. Dve výučbové miestnosti sú o rozmeroch 9,4x6,1 m (57,3m2) a jedna o rozmere 7,4 x 4 m( 29,6m2 ). Kancelárske priestory sú k dispozícii o rozmeroch 3x4,7 m ( 14,1 m2 ). Jednotlivé priestory je možné prenajať aj samostatne.
Budova je napojená na el. energiu 220/380 V, plyn, verejný vodovod a kanalizáciu. Vykurovaná je ústredným kúrením, napojeným na plynový kotol. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom elektrickom bojlery. Budova sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 2687 m2, zastavaná plocha 276 m2.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu  Fotogaléria :