KanceláriaOkres: Bánovce nad Bebravou 031419
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ulica SNP
Počet priestorov: 1 + sociálna časť Mapa
Pozícia: 1 poschodie  
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, parkovisko
Celková plocha : 21 m2 + 5,8 m2 kúpeľňa
    
Cena : 300 EUR / mesiac - rezervované  


Popis:

Poloha: kancelársky priestor sa nachádza v budove s vlastnou parkovacou plochou v Bánovciach nad Bebravou na frekventovanej ulici SNP, v tesnej blízkosti hlavného ťahu TN - Prievidza. Ulica vedie k budúcemu areálu ( vo výstavbe ) obchodného domu Billa, nachádzajú sa na nej obchody a kancelárie a je viditeľná aj z Trenčianskej cesty ( na budovu je možné umiestniť reklamný pútač ).
Opis: areál je ohradený so vstupom cez vlastnú uzamykateľnú bránu - je vybavený bezpečnostným systémom. Pozostáva z budovy a parkovacej plochy ( o rozlohe cca 300 m2 ), na parkovacej ploche sú k dispozícii dve samostatné garáže. Samotná budova je dvojpodlažná s podkrovím. Podlažie s kancelárskymi priestormi tvorí vstupná predsieň, hala ( využiteľná ako čakáreň ) s dvoma samostatnými toaletami, kuchynkou ( 13 m2 ), kancelária ( 21 m2 ) vybavenej kúpeľňou ( dva oddelené sprchovacie kúty o rozlohe 5,8 m2 ). Ku kancelárii patrí okrem sociálnej časti spoločná chodba a samozrejme možnosť užívať spoločnú kuchynku.
Budova bola rekonštruovaná, vybavená novými plastovými oknami, podlahami ( dlažba, plávajúce podlahy ), stierkami, zrenovovanými sociálnymi zariadeniami vrátane kuchynky, novou vonkajšou fasádou, zámkovou dlažbou na parkovisku a ďalšími úpravami za účelom jej reprezentatívneho vzhľadu. Je vykurovaná ústredným kúrením plynovým, odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. Je vybavená bezpečnostným zariadením. Budova stojí na pozemku o rozlohe 505 m2. JNa budovu bude možné umiestniť aj reklamný pútač viditeľný z hlavného ťahu TN - Prievidza.. 

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Fotogaléria: