KuchyňaOkres: Bánovce nad Bebravou 014718 

Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ul. Lúčna
Mapa Vybavenie: loggia, pivnica
Poschodie:
Počet izieb: 2 
Celková plocha: 50 m2
Cena: 320 EUR / mesiac ( 2 osoby ) vrátane energií - prenajaté      Mám záujem

PopisPoloha: dvojizbový byt s výhľadom na bánovskú priehradu sa nachádza v tichej časti sídliska Dubnička - na ulici Lúčna. Je situovaný na šiestom poschodí s oknami v izbe orientovanými na slnečnú juhozápadnú stranu.
Opis: byt pozostáva z priestrannej vstupnej predsiene, dvoch samostatných izieb, kuchyne s loggiou, kúpeľne a samostatnej toalety v murovanom jadre. Byt je udržiavaný vo veľmi dobrom stave, má murované jadro s vymeneným obkladom a sanitou, kuchynská linka je vybavená plynovým sporákom. Podlahy tvorí keramická dlažba, v byte sú nové stierky. Je čiastočne zariadený ( kuchyňa s práčkou, izba s komodou a nočnými stolíkmi ) a k dispozícii je ihneď. Ku vybaveniu bytu patrí uzamykateľná pivnica v suteréne a loggia. V suteréne sa nachádza spoločná kočikáreň, parkovanie je možné na parkovisku pred činžiakom. Celková rozloha bytu je 52 m2. Vchody bytového domu sú chránené elektronickým vrátnikom. Bytový dom má vlastnú kotolňu..

Rekonštrukcia: murované jadro s obkladom a sanitou, stierky, dlažba v celom byte 
Činžiak: zrenovované vchody, kotolňa  
Káblová TV: áno
Internet: áno
Kúrenie: ústredné kúrenie, vlastná kotolňa   
Správca: Bytové družstvo  
Zariadenie: kuchynský linka, práčka, komoda, nočné stolíky  


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu  

Fotogaléria :