Komerčná budova Okres: Bánovce nad Bebravou 024018
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ulica Partizánska 
Počet priestorov: 2 + WC Mapa
Pozícia: prízemie  
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, parkovisko
Celková plocha : 44 a 68 m2
    
Cena:  700 EUR mesačne   
Mám záujem


Popis:

Priestor vhodný pre zriadenie predajne - prípadne kancelárií s veľkým skladom vybaveným garážovou bránou sa nachádza na viditeľnom a ľahko dostupnom mieste. Je situovaný pri hlavnej, frekventovanej ulici Partizánska, vedúcej z hlavného ťahu TN - Prievidza k centru mesta. Priestor má vyriešené bezproblémové parkovanie na vlastnom parkovisku priamo pri budove - 8 parkovacích miest. Na ulici sa nachádzajú ďalšie komerčné budovy a poskytuje možnosť umiestniť dobre viditeľnú reklamu.
Priestor je situovaný na prízemí, s veľkými výkladovými oknami, s vchodom priamo z ulice, pričom jeho okná smerujú k hlavnej ceste. Celková rozloha predajne je 44 m2 ( 5 x 9 m ), k dispozícii je sklad o rozlohe 67,5 m2 a sociálne zázemie. Je vybavený el. energiou, vodou a prípojkou plynu s vlastným meraním. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením vyhrievaným plynovým kotlom. Sklad je dostupný z predajne, má vlastný vjazd zo zadnej časti a vstup cez garážovú bránu - čo zabezpečuje bezproblémovú vykládku materiálu. Vjazd k predajni je priamo z hlavnej cesty. .  


V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu  Fotogaléria: