Kancelársky - obchodný priestorOkres: Bánovce nad Bebravou 013516
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Centrum mesta
Počet priestorov: 1 Mapa
Pozícia: prízemie, 1 a 2 poschodie
Vybavenie: el. energia, internet, soc. zázemie, parkovanie
Celková plocha: 260 m2

Cena :  v realitnej kancelárii podľa plochyMám záujem


Popis:

Reprezentatívne komerčné priestory vhodné na zriadenie predajne - prípadne kancelárií sa nachádzajú v centre Bánoviec nad Bebravou na námestí Ľ. Štúra. Sú situované na frekventovanom a dobre viditeľnom mieste / pešia zóna, v susedstve obchodného domu TESCO, zdravotného strediska, reštaurácií a viacerých obchodných priestorov.
Sú k dispozícii na prízemí, prvom a druhom poschodí s výkladovými oknami ( vstupom ) prízemného podlažia orientovanými na námestie ( južná strana ) o celkovej ploche 260 m2, pričom táto plocha je predelená na tri samostatné celky ( 60 m 2, 100m2 a 100 m2 ), každý s vlastným vchodom. Priestory na poschodí majú balkóny orientované k hlavnej ulici Sládkovičova. K priestorom patria samostatné sociálne zariadenia a kuchynka. Kancelárske priestory na poschodí majú každý svoj vstup s elektronickým vrátnikom z dvora. K dispozícii je parkovacie státie pod budovou. Priestory sú nové, vybavené rozvodmi el. energie, vody, internetu.
Sú vykurované ústredným podlahovým kúrením a vďaka svojej orientácii slnečné a presvetlené s veľkými oknami.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria: