Komerčná budova KšinnáOkres: Bánovce nad Bebravou 014015
Obec: Kšinná
Vybavenie: el. energia, vodovod, parkovisko, sklady, kancelárie
Nehnuteľnosť: komerčná budova Mapa
Počet miestností: 4 + 6 
Celková rozloha pozemku: 1416 m2

Cena: 50.000 EUR - predané Mám záujem

PopisPoloha: komerčná budova s vysporiadaným pozemkom sa nachádza v podhorskej obci Kšinná.  Slúžila na prevádzku predajne potravín a pohostinstva. Postavená je  v jej centre na veľmi dobre viditeľnom mieste  s bezproblémovým  príjazdom asfaltovou cestou.  Je situovaná na vlastnom pozemku o veľkosti 1416 m2.
Opis: budova je dvojpodlažná, s plochou strechou. Obe podlažia majú spoločný centrálny vstup so schodiskom na poschodie. Prízemná časť budovy so vstupom z cesty pozostáva z predajne, skladov so vstupom aj z dvora a technickej miestnosti. Na poschodí sú k dispozícii veľká hala s barom, jedáleň, kuchyňa so skladom, toalety pre mužov a zvlášť pre ženy a menšie sklady s kanceláriou. Budova bola využívaná na prevádzku potravín a pohostinstva k čomu zodpovedá aj jej dispozícia a vybavenie. Je napojená na el. energiu, vodovod. Odpad je zvedený do vlastného septiku. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením na tuhé palivo. Budova má bezproblémový prístup a možnosť parkovania na vlastnom parkovisku pred budovou ako aj v uzatvorenom - oplotenom dvore prislúchajúcom ku stavbe v zadnej časti. Nachádza sa v pôvodnom stave bez výraznejších rekonštrukcií s potrebou vykonania jej údržby. 
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :

</p</