Komerčná budovaOkres: Bánovce nad Bebravou 014512
Mesto: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: Ulica SNP
Počet priestorov: 4 + kuchynka, garáže, sklad Mapa
Pozícia: prízemie + poschodie
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, garáže, parkovisko
Celková plocha pozemku: 505 m2
Sedem kancelárii prenajatých - voľná kancelária so skladom 
Cena : podľa plochy v RKMám záujem


Popis:

Poloha: budova s kancelárskymi, skladovými priestormi a vlastnou parkovacou plochou sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou na frekventovanej ulici SNP, v tesnej blízkosti hlavného ťahu TN - Prievidza. Ulica vedie k budúcemu areálu ( vo výstavbe ) obchodného domu Billa, nachádzajú sa na nej obchody a kancelárie a je viditeľná aj z Trenčianskej cesty ( na budovu je možné umiestniť reklamný pútač ).
Opis: areál je ohradený so vstupom cez vlastnú uzamykateľnú bránu - je vybavený bezpečnostným systémom. Pozostáva z budovy a parkovacej plochy ( o rozlohe cca 300 m2 ), na parkovacej ploche sú k dispozícii dve samostatné  garáže. Samotná budova je dvojpodlažná s podkrovím. Podlažie s kancelárskymi priestormi tvorí vstupná predsieň, hala ( využiteľná ako čakáreň ) s dvoma samostatnými toaletami, kuchynkou ( 13 m2 ), kancelária ( 19,4 m2 ), chodba, dve kancelárie ( 21 m2  a 12,3 m2 ) a samostatnej kancelárie ( 20 m2 ) vybavenej kúpeľňou ( dva oddelené sprchovacie kúty ). Na prízemí sa nachádzajú skladové priestory a garáž pre dve parkovacie státia. Skladové priestory vrátane garáže sú prístupné cez samostatný vchod a dvojkrídlovú garážovú bránu. V podkroví je k dispozícii miestnosť ( 21 m2 ) s terasou. Budova bola rekonštruovaná, vybavená novými plastovými oknami, podlahami ( dlažba, plávajúce podlahy ), stierkami, zrenovovanými sociálnymi zariadeniami vrátane kuchynky, novou vonkajšou fasádou, zámkovou dlažbou na parkovisku a ďalšími úpravami za účelom jej reprezentatívneho vzhľadu. Je vykurovaná ústredným kúrením plynovým, odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. Je vybavená bezpečnostným zariadením, terasou z izby v podkroví a balkónom z kuchynky. Budova stojí na pozemku o rozlohe 505 m2. Jednotlivé priestory je možné prenajať aj samostatne. Na budovu bude možné umiestniť aj reklamný pútač viditeľný z hlavného ťahu TN - Prievidza. Vzhľadom na veľkosť, vybavenie a rozloženie miestností je možné okrem kancelárii využiť priestor aj pre zriadenie ambulancie, prípadne služieb vyžadujúcich sociálnu časť ( kozmetický salón  ... ).

V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle 0911715229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria: