Komerčný priestorOkres: Bánovce nad Bebravou 010720
Obec: Bánovce nad Bebravou  
Poloha: ul. Radlinského ( pri centre mesta )     
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, kanalizácia, sklady, garáž, predajňa ...      
Nehnuteľnosť: polyfunkčný dom      Mapa
Počet izieb: dva apartmány, predajňa, 2 x hala, sklady, garáž     
Celková rozloha pozemku: 496 m2 

Cena: 395.000 EUR      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: ponúkame investičnú príležitosť do polyfunkčného objektu so skvelou polohou. Objekt je vybavený priestormi predajne priamo pri ceste, obytnými priestormi, skladovými a výrobnými priestormi dostupnými z uzatvoreného nádvoria. Nachádza sa v Bánovciach nad Bebravou, v tesnom susedstve centra mesta, na veľmi frekventovanej ulici spájajúcej samotné centrum mesta s autobusovou stanicou. Je situovaný pri škole, v susedstve komerčne užívaných nehnuteľností, s rovinatým pozemkom. Objekt bol v minulosti užívaný na komerčné účely, preto je vybavený príslušnou infraštruktúrou.
Opis: Objekt má tri podlažia so vstupom k predajni a do nádvoria priamo z hlavnej cesty. Na prízemí sa nachádza samostatná predajňa s výkladom do ulice a s vlastným vstupom a zázemím. Za predajňou je vstup do obytnej časti a samostatný vstup do časti výroby, skladov a garáže ( rolovacia brána). Obytná časť pozostáva z priestoru kuchyne s obývačkou a kancelárie na prvom poschodí a dvoch dvoj izbových apartmánov so spoločnou kúpeľňou na druhom poschodí. Skladová a výrobná časť pozostáva z troch priestorov ( hala 14x9,7m, sklad 9,7 x 5 m a sklad 9,7 x 2,5 m ) na prízemí s toaletami, garážou ( 4,9 x 3,2 m ) a technickým zázemím. Na poschodí dostupnom aj po schodisku z nádvoria sú situované dve veľké haly ( 8,2 x 21,5 m a 5,2 x 13,9 m ) s troma kanceláriami, sprchami a toaletou. K dispozícii je aj nákladný výťah s nosnosťou 150 kg. Objekt je dokončený, kompletne vybavený, zateplený. Okná sú v obytnej časti drevené - EURO, zvyšok v kombinácii plastových a drevených okien. Podlahy tvoria plávajúce podlahy v obytnej časti, dlažba v chodbách a kúpeľniach, v halách a skladoch prevažne betónové podlahy . Je napojený na všetky siete - el. energiu 230 V/ 400 V, verejný vodovod, plyn a kanalizáciu. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením radiátorovým s dvoma okruhmi vyhrievanými dvoma kotlami ( obytná a výrobná časť, sklad na prízemí je vykurovaný plynovými gamatmi ). Jeden z kotlov bude vyžadovať opravu. Elektroinštalácia má samostatné meranie pre obytnú a výrobnú časť. K dispozícii je rozvod pre zabezpečovací systém a kontajner na odpad o objeme 1100 l. Objekt má reprezentatívny vzhľad, vybavenie a je plne funkčný a ihneď užívateľný. Celková rozloha rovinatého pozemku je 496 m2.

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: kompletná renovácia + nadstavba a prístavba
Materiál stavby: pálená tehla, kváder Porfix, železobetónový strop, nad časťou výroby trámový, zateplenie 5 cm polystyrén
Podlahy: betónové, obytná časť plávajúce, chodby a soc. zázemie dlažby, výroba betón.
Okná: Eurookná - obytná časť, zvyšok v kombinácii plast a drevo .
Vykurovanie: plynové, ústredné samostatné pre obytnú a výrobnú časť, sklad na prízemí - gamaty.
Teplá voda: súbežne s UK.
Prípojky: el. enegia, vodovod, kanalizácia, plyn.
El. energia: 240/400 V. .

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :