Komerčný priestorOkres: Bánovce nad Bebravou 014919
Obec: Bánovce nad Bebravou  
Poloha: ul. A. Hlinku ( neďaleko centra mesta )     
Vybavenie: el. energia, vodovod, chladiace boxy       
Nehnuteľnosť: predajňa - kancelárske priestory, sklady      Mapa
Počet izieb: predajňa, 2 x chladený sklad, soc. zázemie    
Celková rozloha pozemku: 76 m2 

Cena: 57.000 EUR - predané      Mám záujem

Popis 
 
Poloha: ponúkame na predaj komerčný priestor vhodný pre zriadenie predajne - prípadne kancelárií so skladmi vybavený výkladovým oknom, ktorý sa nachádza na viditeľnom a ľahko dostupnom mieste. Je situovaný pri hlavnej, frekventovanej ulici A. Hliniu, vedúcej z hlavného ťahu TN - Prievidza k centru mesta. Priestor má vyriešené bezproblémové parkovanie na parkovisku priamo pri budove - alebo za činžiakom. Poloha umožnuje umiestniť dobre viditeľnú reklamu.
Priestor je situovaný na prízemí bytového domu - na jeho rohu, s veľkými výkladovými oknami, s vchodom priamo z ulice, pričom jeho okná smerujú k hlavnej ceste. Vstup do priestoru je aj zo zadnej časti, kde je veľké parkovisko. Celková rozloha predajne je 39 m2, k dispozícii sú sklady o rozlohe 4 a 11 m2 a sociálne zázemie - umývadlo, možnosť WC. Priestor je vybavený el. energiou 220/ 380 V dimenzovanú pre prevádzku chladenia skladov s vlastnou poistkovou skriňou a vodou s vlastným meraním. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením vyhrievaným spoločne s bytovým domom. Sklad je dostupný z predajne, má vlastný vstup aj zo zadnej časti, čo zabezpečuje bezproblémovú vykládku materiálu, prípadne dostupnosť k parkovisku. Vjazd k predajni je priamo z hlavnej cesty. . Celková rozloha priestoru je 76 m2.

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: zateplená
Materiál stavby: panel.
Podlahy: betónové, Keramická dlažba.
Okná: výkladové okno oceľový rám .
Vykurovanie: ústredné z bytového domu.
Teplá voda: áno.
Pírípojky: el. enegia, vodovod, kanalizácia.

V prípade záujmu Vám bližšie informácie rád poskytnem na tel.čísle: 0911 715 229 ( nájdete ma aj na apl. Viber, WhatsApp ) prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , Ing. Marian Môcik Nezastihli ste nás telefonicky ?   Pošlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať: správa tu Fotogaléria :