header-logo2.png
kb-bn-sk.jpg
kb-bn-sk1.jpg
kb-bn-sk2.jpg
kb-bn-sk3.jpg
kb-bn-sk4.jpg

Komerčná budova s pozemkom 2429 m2. parkovacími plochami. kancelárskymi priestormi. autodieľňou v BN pri hlavnom ťahu TN - Prievidza

trenčianska cesta, Bánovce nad Bebravou

450 000

Popis

Poloha: zrenovovaná dvojpodlažná komerčná budova s vysporiadaným pozemkom sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou v tesnej blízkosti hlavného ťahu TN - Prievidza. Je situovaná na dobre viditeľnom a ľahko dostupnom mieste - pri kruhovom objazde. V jej blízkosti sa nachádzajú firmy  Hella a Gabor, ktoré patria medzi hlavných zamestnávateľov v regióne.  Je postavená na vlastnom pozemku o veľkosti 2429 m2 s veľkým nádvorím, parkovaním a voľnou časťou s možnosťou výstavby haly.
Opis: budova je dvojpodlažná s vrátnicou, s prestrešeným  parkovaním, voľným pozemkom o rozlohe takmer 2000 m2 a vjazdom upraveným pre nákladné automobily. Pozostáva z dvoch samostatných prízemných častí ( o zastavanej ploche 148 a 144 m2 ) a nadstavby poschodia ( realizovaná pred dvoma rokmi ponad obe prízemné časti). Prízemné podlažie je na jednej strane tvorené samostatnou autodielňou s dvoma vstupnými bránami a schodiskom na poschodie. Na druhej strane pozostáva podlažie z priestoru určeného pre prevádzku dispečingu s kuchynkou a toaletou, kancelárie s menšou kuchynkou, priestoru plne funkčnej predajne so samostatným vstupom z hlavnej cesty - so skladom / menšie parkovisko pred predajňou /, priestoru pre šatňu s kuchyňou - sociálnym zázemím a kotolňou, schodiska na poschodie. Za budovou sa nachádza priestor  určený na stavbu skladu - v súčasnosti využívaný na parkovanie. Poschodie je v štádiu uzatvorenej hrubej stavby s vonkajšou fasádou, oknami, podlahami a s možnosťou jeho dokončenia podľa vlastných predstáv.  Prízemné podlažie je plne funkčné. Budova je postavená z pórobetónových kvádrov so železobetónovými stropmi / poschodie / a oceľovej konštrukcie s pórobetónovými panelmi / prízemie / a bola navrhovaná vrátane vybavenia pre potreby záchrannej služby.  Je napojená na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. Vykurovanie je zabezpečené ústredným kúrením s plynovým kotlom, teplá voda je pripravovaná v samostatnom plynovom bojleri. K budove patrí veľké nádvorie využiteľné na parkovanie prípadne ako priestor na ďalšie uskladnenie, prestrešené parkovanie, menšie parkovisko pred budovou a veľká časť nezastavaného pozemku za nádvorím.  

Detailné informácie

Interné ID :
11914
Cena :
450 000 €
Podlahová plocha :
0 m2
Plocha pozemku :
2429 m2
Počet podlaží :
2
Poschodie :
0
Stav :
Kompletná rekonštrukcia
Rok kolaudácie :
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
všetky IS, predajňa, autodielňa, parkovisko, kancelárie

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Kváder
Jadro :
Okná :
Plastové
Strecha :
Iná
Podlahy :
Dlažba
Strop :
Železobetón
Krytina :
Plech
Zdroj tepla :
Plyn
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Financovanie :

Lokalita trenčianska cesta, Bánovce nad Bebravou

Pôdorysy

Video

Podobné nehnuteľnosti