Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Real Estate HTML Template
header-logo2.png
dom-rybany-pv.jpg
dom-rybany-pv1.jpg
dom-rybany-pv3.jpg
dom-rybany-pv4.jpg
dom-rybany-pv5.jpg

Znížená cena ! - Veľký 5 izbový rodinný dom s rozsiahlym pozemkom 1.518 m2 v centre obce Rybany

Rybany, Rybany

153 000

Popis

Poloha: priestranný päťizbový rodinný dom, s rozsiahlym - investičným pozemkom sa nachádza v strediskovej obci Rybany. Má veľmi dobrú polohu - v centre obce s výbornou dostupnosťou k občianskej vybavenosti, ako aj hlavnej ceste smerujúcej do Bánoviec nad Bebravou, Topoľčian, Partizánskeho. Lokalita je napriek tomu mimo hlavných, frekventovaných komunikácií a poskytuje dostatok súkromia. Rodinný dom je postavený na rovinatom, oplotenom pozemku, v susedstve nehnuteľností, s veľkou predzáhradkou v prednej časti, oddeľujúcou dom od príjazdovej komunikácie. Orientácia pozemku ( nádvoria a záhrady ) je na slnečnú južnú stranu. Výhodou je dobrá dostupnosť k obchodu, obecnému úradu, samotnému centru obce a zároveň skutočnosť, že tvar a rozmery pozemku umožňujú jeho rozdelenie na menšie časti  a prípadnú ďalšiu zástavbu.  
Opis: samotný rodinný dom je prízemný, čiastočne podpivničený, s jedným obytným podlažím a neobytným podkrovím. Jeho prízemné obytné podlažie tvorí päť priestranných izieb, kuchyňa so vstupom na dvor, dve komory, kúpeľňa, toaleta a dve chodby. Obytné podlažie má dva samostatné vstupy, ktoré umožňujú jeho prípadné rozdelenie na dve samostatné bytové jednotky. V zadnej časti domu sa nachádza samostatná dielňa, komora, sklad dreva a hospodárska časť s vlastnými vstupmi z nádvoria. Pivničné priestory tvorí jedna miestnosť dostupná z komory. Rodinný dom je postavený z pálenej tehly, s betónovými podlahami, prekrytými keramickou dlažbou v obývačke a kúpeľni, inak linoleom a kobercami. Strešnú krytinu tvorí pálená škridla, nad komorami pozinkovaný plech, pričom nad obytnou časťou bola v roku 1992 vymenená strešná krytina a latovanie. Okná sú drevené dvojité. V štyroch miestnostiach bol zateplený a znížený strop. Konštrukcia jeho povalovej časti umožňuje jej prípadné zobytnenie. Dom prechádzal od roku 1978 postupnou renováciou, kotorá bola ukončená v roku 2005. Rodinný dom je plne funkčný. Je pripojený na el. energiu 230 V / 400 V, verejný vodovod, s možnosťou napojenia na plyn. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Na pozemku je k dispozícii aj vŕtaná studňa s úžitkovou vodou využiteľná na zalievanie záhrady. Vykurovanie domu je zabezpečené krbom a akumulačnými elektrickými kachľami. Teplá voda je pripravovaná v samostatnom bojleri na tuhé palivo umiestnenom priamo v kúpeľni. Za domom sa nachádza veľká slnečná záhrada. Celková rozloha rovinatého pozemku  je 1.518 m2, úžitková plocha obytnej časti rodinného domu je 162 m2, plus hospodárska časť ( približne 150 m2 zastavanej plochy ).  

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: pôvodný, starostlivo udržiavaný stav, znížené a zateplené stropy v štyroch miestnostiach, vybudovaný krb a komín.
Materiál stavby: pálená tehla, podlahy betónové + keramická dlažba( obývačka, kúpeľňa) inak linoleum, , trámový strop s podbitím a omietkou.
Strecha:  pálená škridla, pozinkovaný plech ( nad hospodárskou časťou).
Podlahy: betónové + keramická dlažba( obývačka, kúpeľňa) inak linoleum.
Okná: drevené - dvojité .
Vykurovanie: krb, elektrické akumulačné kachle.
Teplá voda: bojler na tuhé palivo v kúpeľni.
Prípojky: vodovod, el. energia, možnosť plynu.
Vybavenie: studňa, hospodárska budova

Detailné informácie

Interné ID :
13822
Cena :
153 000 €
Podlahová plocha :
162 m2
Plocha pozemku :
1518 m2
Počet podlaží :
1
Poschodie :
0
Stav :
Pôvodný stav
Rok kolaudácie :
1978
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
hospodárska budova, studňa

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla
Jadro :
Okná :
Pôvodné
Strecha :
Sedlová
Podlahy :
Dlažba Iná
Strop :
Drevený
Krytina :
Škridla pálená
Zdroj tepla :
Elektrina
Vykurovanie :
Lokálne vykurovacie telesá
Správca bytového domu :
Financovanie :

Lokalita Rybany, Rybany

Pôdorysy

podorys 1

Video

dom-rybany-pv6.jpg
dom-rybany-pv7.jpg
dom-rybany-pv8.jpg
dom-rybany-pv9.jpg
dom-rybany-pv91.jpg
dom-rybany-pv92.jpg
dom-rybany-pv93.jpg
dom-rybany-pv94.jpg
dom-rybany-pv95.jpg
dom-rybany-pv96.jpg
dom-rybany-pv97.jpg
dom-rybany-pv98.jpg

Podobné nehnuteľnosti