Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Real Estate HTML Template
header-logo2.png
byt-starahusitska-3izb-a.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-1.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-2.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-3.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-4.jpg

REALISS - Bývanie v novostavbe, nový 3 izbový byt s dotovanou hypotékou - projekt .. Stará Husitská ..

Husitská, Bánovce nad Bebravou

129 500

Popis

Ponúkame Vám možnosť vlastniť úplne nový, nízkoenergetický  3 izbový byt v jedinečnej novostavbe postavenej z prémiových materiálov v Bánovciach nad Bebravou. Bytový dom č. 2 v projekte ,, Stará Husitská ,, ( prvý bytový dom je vypredaný ) je situovaný do veľmi príjemného prostredia okrajovej časti sídliska Dubnička - ulice Husitská. Mimo hlavnej cesty, mimo ruchu, v tichom a bezpečnom prostredí obklopenom prírodou a krásnymi výhľadmi. Pritom však v dosahu vybavenosti a služieb, ktoré sú pre komfort bývania dôležité. Vaše deti budú mať školu, škôlku ale aj svoje ihriská doslova za rohom. Sídlisko je vybavené obchodnými domami, lekárňou, poštou ...... V samotnom projekte je plánovaná výstavba detského ihriska, priestoru pre kaviareň, kaderníctvo a pod..
    Nový projekt zohľadňuje potreby ľudí, možnosti prostredia a kladie dôraz na moderný a trendový interiér. K tomu sa prispôsobili aj jednotlivé riešenia bytu a bytového domu. Rozmerné okná vpustia do interiéru dostatok slnka, otvorené priestranné balkóny Vám umožnia nadýchnuť sa a vychutnať výhľad. Interiér by mal byť vzdušný a svetlý, preto sme zvolili otvorený priestor obývačky s kuchyňou tak, aby rodina mohla tráviť čo najviac času spolu. Keďže všetko by malo byť po ruke, úložný priestor sme sa snažili umiestniť v blízkosti bytov, preto naozaj rozmerné kopky nájdete priamo na poschodí. No mysleli sme aj na drobnosti – chodba s úložným priestorom, útulná kúpeľňa, oddelená toaleta s umývadlom, balkón s dostatkom priestoru a nádherným výhľadom.

Výhodné financovanie projektu !!!: Investor projektu Stará Husitská si plne uvedomuje, aké náročné je v súčasnosti pre mladé rodiny financovať nové bývanie. Vzhľadom na stále rastúce úrokové sadzby hypotekárnych úverov sa rozhodol zasiahnuť a poskytnúť budúcim obyvateľom projektu výraznú pomoc. Noví majitelia bytov môžu využiť benefity, ktoré im investor ponúka vrátane zníženia úrokovej sadzby hypotekárnych úverov až na 1,29 % po dobu až troch rokov.

    Projektanti a investor nenechali v projekte nič na náhodu a siahli po kvalitných materiáloch a vhodných technológiách. Stavba je stavaná z kvalitnej tehly PROTHERM s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami v kombinácii so železobetónovými nosnými konštrukciami. Aby bývanie bolo naozaj pokojné, sú priečky murované z akustickou tehlou Porotherm Aku. O tepelný komfort sa bude starať aj zateplenie a to minerálnou vlnou o hrúbke až 20 cm a okná REHAU P-Line s izolačnými trojsklami s kvalitnými 7 komorovými profilmi. Ak si vyberiete byt vo vyhotovení štandard, budú použité dlažby v kúpeľni a toalete ( rektifikovaná gresová dlažba a obklad, obe s rozmermi 300 x 600 mm. Farebné vyhotovenie podľa vzorkovníka ), plávajúce podlahy v obytnej časti( plávajúca podlaha s kvalitnou nášľapnou vrstvou, celková hrúbka 8 mm ) dvere a aj pri ostatných prvkoch interiéru investor siahol po kvaliných výrobcoch ako Grohe ( sanita ), Kaindl ( podlahy ), Alkaplast ( sprchové kúty ), Voster ( interiérové dvere ) a pod... O Vašu bezpečnosť sa postarajú aj protipožiarne vstupné dvere s bezpečnostnou triedou 3, osadené v oceľovej zárubni, výška 2 100 mm, vybavené panoramatickým priezorom.
    Keďže dnes si už život bez internetu a TV nedokážeme predstaviť, bude v každej obytnej miestnosti umiestnená zostava TV zásuvky a zásuvky 2xRJ45 určenej na pripojenie internetu a telefónu. Komunikáciu medzi bytom a vstupnými dverami do domu zabezpečí telefónny vrátnik.

Byty v bytovom dome 2 sú všetky vybavené podlahovým kúrením s reguláciou pre každú miestnosť zvlášť, majú vybavenie predprípravy pre vonkajšie žalúzie ( ovládanie elektrické ) v cene, pričom je možnosť si doobjednať aj samotné žalúzie. 

Samotný byt pozostáva zo vstupného zádveria s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľne s miestom  pre práčku ( možnosť vane / sprchovací kút ), samostatnej toalety s umývadlom,  moderného a otvoreného priestoru priestrannej kuchyne s obývačkou - so vstupom na balkón, samostatnej izby a rozmernej spálne s priestorom pre vstavanú skriňu. K bytu okrem priestranného balkónu patrí aj komora priamo pri byte. Celková rozloha bytu s balkónom a pivnicou je 67,55 m2. 

Bytový dom 1 je kompletne vypredaný a je možné si zazmluvniť byt v bytovom dome 2.

Ďalšie výhody bytu:

- novostavba nestráca na hodnote a tak nebudete prichádzať o hodnotu svojej investície

- nové materiály, kvalitné nemecké okná a zateplenie znížia náklady na prevádzku a tak si budete môcť dovoliť aj viac investovať - podlahové kúrenie s ovládaním v každej miestnosti prinesie komfort, úsporu nákladov a moderný interiér

- byty budú disponovať okrem iného aj predprípravou na vonkajšie žalúzie ( je možné objednať si aj samotné diaľkovo ovládané žalúzie ) a tak si dokážete byt zatieniť aj v letných mesiacoch

- skvele vyriešený pôdorys bytu, bez zbytočných chodieb a s priestrannými izbami využije priestor na maximum, nemusíte preto platiť za prevádzku prázdneho priestoru

- každý byt je vybavený veľkým balkónom o rozlohe až 4,5 m2 kde sa zmestí aj vonkajšie sedenie, budete si tak môcť vychutnať výhľad, slnko a čerstvý vzduch

- byty majú priamo na poschodí veľké murované pivnice o veľkosti až 5,4 m2 vybavené elektrickou zásuvkou a osvetlením, kde zmestíte naozaj všetko ( vrátane bicyklov  iného športového náradia pre aktívny životný štýl :-) )

- k bytu je možné si zakúpiť aj parkovanie a tak Vy narozdiel od iných obyvateľov sídliska nebudete musieť tráviť čas hľadaním voľného miesta pre svoje auto

- parkoviská budú vybavené aj predprípravou na osadenie nabíjačky, môžete teda siahnuť aj po kúpe elektromobilu ktorý bude zrejme predstavovať dopravu budúcnosti

- projekt počíta s priertormi pre kaviareň, kaderníctvo, detské ihrisko, prípadne iné služby, ktoré pre obyvateľov zvyšujú komfort bývania

Podrobné informácie k projektu a jednotlivým ponukám nájdete na www.starahusitska.sk


Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s kompletným vybavením financovania na vami vybraný byt. Služby našich hypošpecialistov sú zdarma, preto neváhajte a využite túto skvelú možnosť.

Najvýhodnejšie financovanie pre vás zabezpečí realitná kancelária REALISS - reality. s.r.o. a jednotka na trhu s hypotékami Gepard Finance, s.r.o.

Ako vyzerá dokončený byt si môžete pozrieť aj vo videu: 

Máte záujem o obhliadku tejto nehnuteľnosti ?

Pošlite nám správu s návrhom termínu cez kontaktný formulár spolu s Vašou emailovou adresou a my Vám čo najrýchlejšie odpovieme.

Poslať správu tu: 

Detailné informácie

Interné ID :
14521
Cena :
129 500 €
Podlahová plocha :
68 m2
Plocha pozemku :
0 m2
Počet podlaží :
0
Poschodie :
2
Stav :
Novostavba
Rok kolaudácie :
2024
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
Balkón 4,5 m2, pivnica na poschodí 5,4 m2

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla
Jadro :
Kompletná rekonštrukcia
Okná :
Plastové
Strecha :
Podlahy :
Betónová
Strop :
Krytina :
Zdroj tepla :
Ústredné vykurovanie
Vykurovanie :
Podlahové teplovodné
Správca bytového domu :
Byttherm
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
Mám záujem o obhliadku

Lokalita Husitská, Bánovce nad Bebravou

Pôdorysy

podorys 1

Video

byt-starahusitska-3izb-a-5.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-6.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-7.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-8.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-9.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-91.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-94.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-95.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-97.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-98.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-99.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-991.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-994.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-995.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-996.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-997.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-998.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-999.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-9991.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-9992.jpg
byt-starahusitska-3izb-a-9993.jpg

Podobné nehnuteľnosti