Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Realiss - Real Estate HTML Template
header-logo2.png
byt-starahusitska-3izb.jpg
byt-starahusitska-3izb-1.jpg
byt-starahusitska-3izb-2.jpg
byt-starahusitska-3izb-3.jpg
byt-starahusitska-3izb-4.jpg

Nové bývanie. nový 3 izbový byt s balkónom. pivnicou. nádherným výhľadom - v novom projekte .. Stará Husitská ..

Husitská, Bánovce nad Bebravou

99 200
Rezervované

Popis

Bytový dom v projekte ,, Stará Husitská ,,  je situovaný do veľmi príjemného prostredia okrajovej časti sídliska Dubnička - ulice Husitská. Mimo hlavnej cesty, mimo ruchu, v tichom a bezpečnom prostredí obklopenom prírodou a krásnymi výhľadmi. Pritom však v dosahu vybavenosti a služieb, ktoré sú pre komfort bývania dôležité. Vaše deti budú mať školu, škôlku ale aj svoje ihriská doslova za rohom. Sídlisko je vybavené obchodnými domami, lekárňou, poštou ......
    Nový projekt zohľadňuje potreby ľudí, možnosti prostredia a kladie dôraz na moderný a trendový interiér. K tomu sa prispôsobili aj jednotlivé riešenia bytu a bytového domu. Rozmerné okná vpustia do interiéru dostatok slnka, otvorené priestranné balkóny Vám umožnia nadýchnuť sa a vychutnať výhľad. Interiér by mal byť vzdušný a svetlý, preto sme zvolili otvorený priestor obývačky s kuchyňou tak, aby rodina mohla tráviť čo najviac času spolu. Keďže všetko by malo byť po ruke, úložný priestor sme sa snažili umiestniť v blízkosti bytov, preto naozaj rozmerné kopky nájdete priamo na poschodí. No mysleli sme aj na drobnosti – chodba s úložným priestorom, útulná kúpeľňa, oddelená toaleta s umývadlom, balkón s dostatkom priestoru a nádherným výhľadom.
    Projektanti a investor nenechali nič na náhodu a siahli po kvalitných materiáloch a vhodných technológiách. Stavba je stavaná z kvalitnej tehly PROTHERM s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami v kombinácii so železobetónovými nosnými konštrukciami. Aby bývanie bolo naozaj pokojné, sú priečky murované z akustickou tehlou Porotherm Aku. O tepelný komfort sa bude starať aj zateplenie a to minerálnou vlnou o hrúbke až 20 cm a okná REHAU P-Line s izolačnými trojsklami s kvalitnými 7 komorovými profilmi. Ak si vyberiete byt vo vyhotovení štandard, budú použité dlažby v kúpeľni a toalete ( rektifikovaná gresová dlažba a obklad, obe s rozmermi 300 x 600 mm. Farebné vyhotovenie podľa vzorkovníka ), plávajúce podlahy v obytnej časti( plávajúca podlaha s kvalitnou nášľapnou vrstvou, celková hrúbka 8 mm ) dvere a aj pri ostatných prvkoch interiéru investor siahol po kvaliných výrobcoch ako Grohe ( sanita ), Kaindl ( podlahy ), Alkaplast ( sprchové kúty ), Voster ( interiérové dvere ) a pod... O Vašu bezpečnosť sa postarajú aj protipožiarne vstupné dvere s bezpečnostnou triedou 3, osadené v oceľovej zárubni, výška 2 100 mm, vybavené panoramatickým priezorom.
    Keďže dnes si už život bez internetu a TV nedokážeme predstaviť, bude v každej obytnej miestnosti umiestnená zostava TV zásuvky a zásuvky 2xRJ45 určenej na pripojenie internetu a telefónu. Komunikáciu medzi bytom a vstupnými dverami do domu zabezpečí telefónny vrátnik.

Samotný byt pozostáva zo vstupného zádveria s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľne s miestom  pre práčku ( možnosť vane / sprchovací kút ), samostatnej toalety s umývadlom,  moderného a otvoreného priestoru priestrannej kuchyne s obývačkou - so vstupom na balkón, samostatnej izby a rozmernej spálne s priestorom pre vstavanú skriňu. K bytu okrem priestranného balkónu patrí aj komora priamo pri byte. Celková rozloha bytu s balkónom a pivnicou je 66,3 m2. 

Podrobné informácie k jednotlivým ponukám nájdete na www.starahusitska.sk


Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s kompletným vybavením financovania na vami vybraný byt. Služby našich hypošpecialistov sú zdarma, preto neváhajte a využite túto skvelú možnosť.

Najvýhodnejšie financovanie pre vás zabezpečí realitná kancelária REALISS - reality. s.r.o. a jednotka na trhu s hypotékami Gepard Finance, s.r.o.

Detailné informácie

Interné ID :
14521
Cena :
99 200 €
Podlahová plocha :
66 m2
Plocha pozemku :
0 m2
Počet podlaží :
0
Poschodie :
2
Stav :
Novostavba
Rok kolaudácie :
2022
Náklady mesačné :
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
Balkón, pivnica

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Tehla
Jadro :
Kompletná rekonštrukcia
Okná :
Plastové
Strecha :
Podlahy :
Betónová
Strop :
Krytina :
Zdroj tepla :
Ústredné vykurovanie
Vykurovanie :
Ústredné radiátorové
Správca bytového domu :
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka

Lokalita Husitská, Bánovce nad Bebravou

Pôdorysy

podorys 1

Video

byt-starahusitska-3izb-5.jpg
byt-starahusitska-3izb-6.jpg
byt-starahusitska-3izb-7.jpg
byt-starahusitska-3izb-8.jpg
byt-starahusitska-3izb-9.jpg
byt-starahusitska-3izb-91.jpg
byt-starahusitska-3izb-94.jpg
byt-starahusitska-3izb-95.jpg
byt-starahusitska-3izb-97.jpg
byt-starahusitska-3izb-98.jpg
byt-starahusitska-3izb-99.jpg
byt-starahusitska-3izb-991.jpg
byt-starahusitska-3izb-994.jpg
byt-starahusitska-3izb-995.jpg
byt-starahusitska-3izb-996.jpg
byt-starahusitska-3izb-997.jpg
byt-starahusitska-3izb-998.jpg

Podobné nehnuteľnosti