header-logo2.png
dom-zitna-mh1.jpg
dom-zitna-mh2.jpg
dom-zitna-mh3.jpg
dom-zitna-mh4.jpg
dom-zitna-mh6.jpg

Luxusný rodinný dom s podlahovou plochou 340 m2. dvoma terasami. rozľahlým pozemkom 1.294 m2. vybavený najmodernejšími technológiami a zariadením...

, Žitná - Radiša

0

Popis

Poloha: luxusný, obývaný rodinný dom s rozľahlým pozemkom sa nachádza v nádhernom prostredí podhorskej obce Žitná - Radiša. Je situovaný na slnečnom pozemku, pod lesom s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu a profesionálne vytvorenú a udržiavanú záhradu vysadenú ozdobnými kvetmi a drevinami, ktorá prináša radosť počas celého roka. Pozemok je rovinatý, ohradený a tak okrem krásneho prostredia poskytuje aj dostatok súkromia, priamy prístup k lesu. Veľmi príjemnú atmosféru dotvára aj  miestny potôčik pretekajúci za voľnočasovou, profesionálne udržiavanou záhradou. 
Opis: rodinný dom má dve obytné podlažia, garáž, veľkú terasu na prízemí a ,, menšiu ,, s nádherným výhľadom na poschodí. Projektovaný je s ohľadom na jeho moderné riešenie s dostatkom svetla a priestoru. Prízemné podlažie ( dostupné cez masívne vstupné dvere ) je tak tvorené vstupným zádverím so vstavaným úložným priestorom a kúpeľňou pre návštevy, prechádzajúcim k otvorenej hale s dominantným schodiskom a veľkým krištáľovým lustrom pod ktorým je umiestnené sedenie s výhľadom na otvorenú galériu a veľkú terasu. Na otvorenú halu nadväzuje priestranná kuchyňa s ostrovčekom, veľkou komorou a s výhľadom do rozkvitnutej záhrady - z komory je možné vôjsť do garáže s vjazdom z prednej časti domu, v zadnej časti prízemia sa nachádza rozmerná obývačka s krbom a veľkými hliníkovými oknami smerom k nádhernému výhľadu k záhrade. V prednej časti prízemia je k dispozícii miestnosť využívaná ako pracovňa. Po dominantnom schodisku prechádza priestor ku galérii nad halou, na ktorej sú umiestnené vstupy do jednotlivých miestností na poschodí. Asi najkrajšou izbou na poschodí je spálňa s priestranným šatníkom a kúpeľňou s vaňou a sprchovacím kútom, navrhnutá tak, aby architekt využil výhľady na okolitú prírodu. K dispozícii sú ďalšie dve miestnosti, každá vybavená vlastnou kúpeľňou a jedna aj vlastným šatníkom. V zadnej časti domu sa nachádza technická miestnosť so samostatným vstupom z terasy a na konci záhrady malý domček slúžiaci,  ako úložný priestor pre náradie. Dom je kompletne zateplený, vybavený veľkými hliníkovými oknami s izolačným trojsklom, vstup na terasu cez HS portál. Podlahy tvorí hodnotná plávajúca podlaha s imitáciou drevenej podlahy v kombinácii s veľkoformátovou dlažbou. V dome sú použité nadštandartné materiály a vybavenie vrátane zabezpečovacieho systému. Dom je napojený na el. energiu 230 V, 400 V a verejný vodovod. Vykurovanie je podlahové v spojení s tepelným čerpadlom so špirálou zaústenou do dvoch hĺbkových vrtov. Záhrada je zavlažovaná automatickým zavlažovacím systémom. Vstup na pozemok je cez bránu ovládanú domovým vrátnikom. Rodinný dom je kompletne dokončený a nielen postavený z hodnotných materiálov, ale aj jeho exteriér, zariadenie a vybavenie zodpovedá jeho celkovému konceptu. Celková rozloha rovinatého pozemku  je 1.291 m2, podlahová plocha domu až 340 m2.  

Príjazd: asfaltová cesta
Stav budovy: kompletne dokončený vrátane exteriéru.
Materiál stavby: kváder, železobetónový strop.
Strecha: pálená škridla
Podlahy: betónové, veľkoformátová dlažba, plávajúca podlaha.
Okná: hlliníkové - trojsklo .
Vykurovanie: ústredné, podlahové, tepelné čerpadlo, hĺbkové vrty.
Teplá voda: súbežne s UK.
Prípojky: el. enegia, vodovod.

Odpad: biologická čistička
   
Fotografie interiéru vzhľadom na žiadosť majiteľa len v realitnej kancelárii.

Detailné informácie

Interné ID :
11521
Cena :
0 €
Podlahová plocha :
340 m2
Plocha pozemku :
1291 m2
Počet podlaží :
2
Poschodie :
0
Stav :
Novostavba
Rok kolaudácie :
2017
Náklady mesačné :
120
Tepelný certifikát bytu :
Vybavenie :
Terasa, hospodárska budova, oplotenie, domový vrátnik, bezpečnostné zariadenie. garáž ...

Doplňujúce informácie

Konštrukcia :
Kváder
Jadro :
Okná :
Iné
Strecha :
Valbová
Podlahy :
Dlažba Laminátové
Strop :
Železobetón
Krytina :
Škridla pálená
Zdroj tepla :
Tepelné čerpadlo
Vykurovanie :
Podlahové teplovodné
Správca bytového domu :
Financovanie :
Hotovosť / Hypotéka
dom-zitna-mh7.jpg
dom-zitna-mh8.jpg
dom-zitna-mh9.jpg
dom-zitna-mh10.jpg
dom-zitna-mh11.jpg
dom-zitna-mh12.jpg
dom-zitna-mh13.jpg
dom-zitna-mh14.jpg
dom-zitna-mh15.jpg
dom-zitna-mh16.jpg
dom-zitna-mh17.jpg
dom-zitna-mh18.jpg
dom-zitna-mh19.jpg
dom-zitna-mh20.jpg
dom-zitna-mh21.jpg
dom-zitna-mh22.jpg
dom-zitna-mh5.jpg

Lokalita , Žitná - Radiša

Pôdorysy

podorys 1
podorys 1

Video

Podobné nehnuteľnosti