REALISS - reality, s.r.o. - hľadáKlientka hľadá pre svoju staršiu mamu  izbový byt pri centre mesta, ideálne na sídlisku STRED. Výhodou je nižšie poschodie. Rekonštrukcia vzhľadom na vek záujemkyne je vítaná. 

TelefónSte majiteľom 1 izbového bytu na sídlisku STRED a uvažujete o jeho predaji ? Vložte prosím do políčka " Váš telefón " - Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme a podáme potrebné informácie - prípadne nás kontaktujte na tel. čísle 0911 715 229 / 0907 705 229.
Váš telefón (*)
Vložte číslo Vášho telefónu

REALISS - reality, s.r.o. - hľadáKlientka s hotovosťou, pracujúca v zahraničí hľadá 2 izbový byt na sídlisku SEVER. Ideálne ulica 5 Apríla, alebo K priehrade. Dôležitý je balkón a nižšie poschodie. Rekonštrukcia je vítaná. 

TelefónSte majiteľom 2 izbového bytu a uvažujete o jeho predaji ? Vložte prosím do políčka " Váš telefón " - Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme a podáme potrebné informácie - prípadne nás kontaktujte na tel. čísle 0911 715 229 / 0907 705 229.
Váš telefón (*)
Vložte číslo Vášho telefónu

REALISS - reality, s.r.o. - hľadáPre mladý pár s vyriešeným financovaním ( kombinácia vlastných zdrojov a hypotekárneho úveru ) hľadáme rodinný dom v Bánovciach nad Bebravou. Preferovaná lokalita je časť Kanada, nieje však podmienkou. Dom môže byť aj v pôvodnom stave, nemal by však byť súčasťou radovej zástavby. 

TelefónSte majiteľom rodinného domu a uvažujete o jeho predaji, hľadáte kupujúceho ? Vložte prosím do políčka " Váš telefón " - Váš telefonický kontakt aby sme Vás mohli kontaktovať a zabezpečiť pre záujemcu obhliadku - prípadne nás kontaktujte na tel. čísle 0911 715 229 / 0907 705 229.
Váš telefón (*)
Vložte číslo Vášho telefónu

REALISS - reality, s.r.o. - hľadáĎakujeme, vďaka Vám sa nám podarilo nájsť vhodný byt.

Pre klientku hľadáme 3 izb. byt na najvyššom poschodí. Byt by mohol byť po rekonštrukcii a mal by byť vybavený balkónom.

TelefónV prípade, ak nám môžete takýto byt ponúknuť, vložte prosím do políčka " Váš telefón " - Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme - prípadne nás kontaktujte na tel. čísle 0911 715 229 / 0907 705 229.
Váš telefón (*)
Vložte číslo Vášho telefónu