Rodinný dom Bánovce nad BebravouOkres: Bánovce nad Bebravou 055414
Obec: Bánovce nad Bebravou
Lokalita: ul. Partizánska 
Vybavenie: el. energia, vodovod, plyn, kanalizácia, studňa
Nehnuteľnosť: rodinný dom Mapa
Počet izieb: 3
Celková rozloha pozemku: 594 m2

Cena: 79.500 EUR    

PopisPoloha: 3 izb. rodinný dom s novou nadstavbou druhého podlažia sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou - na ulici Partizánska s dobrou dostupnosťou ku centru mesta ako aj ku komerčnej zóne so sídlom viacerých  spoločností a zamestnávateľov. Je situovaný v zástavbe rodinných domov na rovinatom, ohradenom  pozemku so slnečnou záhradou v tichej zadnej časti.
Opis: rodinný dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený.  Jeho prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene, chodby so schodiskom a centrálnym komínom, budúcej kuchyne, samostatnej izby, komory pod schodiskom a kúpeľne s WC. Po schodisku je dostupné druhé podlažie na ktorom sa nachádzajú dve izby ( jedna pod otvoreným podkrovným priestorom a jedna izba so vstupom na balkón ) a rodinná kúpeľňa s WC. K dispozícii je balkón s výhľadom na záhradu dostupný z izby a chodby a pivnica so samostatným vchodom zo záhrady. Dom je napojený na  inžinierske siete - el.energia, vodovod,  kanalizácia. Plyn sa nachádza na pozemku. Vykurovanie je plánované  ústredným kúrením plynovým s možnosťou dokurovania krbovou vložkou. Odpad je zvedený do verejnej kanalizácie. Dom je postavený z plnej pálenej tehly a nadstavba z kvádre. Podlahy sú betónové. Dom prechádza rekonštrukciou, ktorá zahrnula novú nadstavbu prvého poschodia, nové rozvody ( el. inštalácie, vody, odpadu ), odizolované podlahy, drevené eurookná, strechu so zateplením, predprípravu pre sadrokartónové stropy, omietky. Rekonštrukcia domu bola zvolená s ohľadom na moderné riešenie interiéru a zároveň zachovanie niektorých pôvodných ( oblúkových ) častí domu a bude ju potrebné dokončiť. K dispozícii je už spomenutý prestrešený balkón a studňa s úžitkovou vodou. Rodinný dom stojí na rovinatom pozemku o rozlohe 594 m2.
V prípade záujmu Vám bližšie informácie poskytneme na tel.čísle: 0911 715 229 prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Fotogaléria :


Top ponuka domov